|   |  Odabaşılar İnşaat Firması
Odabaşılar İnşaat

Odabaşılar İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1977

  • Proje Sayısı : 1

Odabaşılar İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Odabaşılar İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Odabaşılar İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Odabaşılar İnşaat Hakkında

1977 yılında bir aile şirketi olarak kurulan Odabaşılar İnşaat Sanayi ve Tic. A.Ş. ,geçen yıllar içerisinde göstermiş olduğu sürekli yükseliş trendiyle, inşaat yapı malzemeleri ve inşaat sektöründe hak ettiği yeri almış bulunmaktadır.
 
Şirketimiz gelmiş olduğu yerden daha yükseklere ulaşma azmiyle, inşaat malzemeleri ve inşaat yapımı alanında daima müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, yapılanmasını çağın gerektirdiği koşullara uygun olarak yerine getirmiştir. Diğer yandan kurumsallaşmasını da tamamlayarak, firma değerini arttırma yolunda önemli mesafeler kat etmiştir. Şirketimiz ikinci kuşak yönetici kadrolarıyla, farklı bir yönetim modeli anlayışı geliştirerek, çalışan ve işinin sahibi ekip arkadaşlarının başarılı olması için, onlara, gelişen ve değişen teknolojik imkânları sağlamış bulunmaktadır.
 
Odabaşılar İnşaat Sanayi ve Tic. A.Ş. inşaat sektöründe önde yer almak, işleri daha düzenli ve kontrollü yürüterek, sağlam ve emin adımlarla büyümek için, almış olduğu yapılaşma kararları doğrultusunda, yapı malzemeleri ve inşaat yapı alanlarını iki ayrı grup altında toplamıştır.
 
İstikrarlı bir şekilde büyüyen Odabaşılar İnşaat Sanayi ve Tic. A.Ş yurtiçinde gösterdiği başarılılarla yetinmeyip, bu başarılarını dünyanın çeşitli ülkelerine ihraç etme gayreti içerisindedir.
 
VİZYON
 
Dünden bugüne devamlı gelişen ve kendini yenileyen teknolojiyi her zaman güncel bir şekilde kullanarak müşterilerimize hiç vakit kaybetmeden ve kaybettirmeden hizmet sunabilmek.
 
MİSYON
 
Zamana ve çevreye endeksli olarak insanların sürekli değişim gösferen yaşam tarzlarına, üretmiş olduğumuz birbirlerinden kaliteli projelerle farklı bir açılım getirmek.
 
Kalite Politikamız
 
İstenilen her malzemeyi eksiksiz olarak tedarik etmek,
Sektörde hak ettiği yeri alabilmek için müşteri odaklı çalışan personel ile çalışmak,
Müşteri memnuniyetini arttırmak, kaliteden ödün vermeden maliyetleri kontrol altında tutmak,
Kalite starndartımızı artırmak,
Sürekli bir gelişim, yenilikçilik, verimlilik anlayışı ile müşteri beklentilerini, teknolojik, ekonomik ve
Çevreye duyarlı olmak
Sektörün içerisinde bulunan büyük inşaat şirketlerine Türkiyenin en kaliteli markalarını ve kendi ürettiği malzemeleri garanti kapsamında anında ve zamanında ulaştırmak,
İşinin ehli elemanları ile gerektiğinde günün her saatinde müşterilerinin sorunlarına çözüm üretebilmek,
Gerekli olan malzemeleri depolarında bulundurup Hazır beton, demir, çimento, tuğla, kiremit, kum, çakıl ve diğer bütün inşaat yapı malzemelerini eksiksiz olarak karşılamak...

Tel: 0212 550 5096
Fax: 0212 630 3167
Email: info@odabasilar.com.tr
Adres: Yeni Mahalle Bağcılar Asfaltı Caddesi No:30/A İstanbul / Bağcılar

Odabaşılar İnşaat Projeler Haritası

Odabaşılar İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.