|   |  Odak Group Firması
Odak Group

Odak Group

  • Kuruluş Tarihi : 1970

  • Proje Sayısı : 2

Odak Group, konut, ofis ve residence projeleri, Odak Group hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Odak Group ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Odak Group Hakkında

Birçok doğrunun uzayda en dengeli şekilde birleştiği noktaya `odak` denir. 
 
1970`lerin sonunda, ismini ve misyonunu bu anlamdan yola çıkarak belirleyen ODAK, günümüzde yurtiçi ve yurtdışı inşaat müteahhitliğinin yanı sıra, uluslararası katı yakıt ticareti, yurtiçi sanayi ve ısıtma amaçlı kömür dağıtımı, sanayi tipi torba üretimi, kozmetik ürünleri üretimi, alışveriş ve eğlence merkezleri geliştirilmesi ve işletmesi konularında etkin olarak faaliyet göstermektedir.
 
Özellikle katı yakıtlar ithalatı ve dağıtımı konusunda sektörün öncüleri arasında olmanın ötesinde, Demir Çelik, Çimento, Enerji ve Konut Isıtma sektörleri kapsamında verilen hizmetlerin toplamı ODAK grubunu ülke çapında ithal katı yakıtlar sektör lideri pozisyonuna ulaştırmıştır.
 
İnşaat sektöründe Türkiye genelinde sonuçlandırılan sayısız nitelikli yapıya ilaveten ODAK`ın özellikle Rusya, Tataristan Cumhuriyeti başkenti Kazan`da gerçekleştirdiği projeler şehrin siluetinin en önemli yapılarıdır. Bunlar arasında öne çıkanlar: Cumhurbaşkanlık Sarayı, Şehir Opera ve Bale Sarayı, Belediye Sarayı, Kul Şerif Cami, Şehir Spor Kompleksi ve Hipodrom`dur.
 
Bilgiye ulaşmanın kolaylaştığı günümüzde rekabet şartları firmaların verimliliğe ve üstün kaliteye sahip olmasını her geçen gün daha zorunlu kılmaktadır.
 
Sürekli başarı grafiğini yukarı çekmek için bu da yetmemekte, firmaların bulundukları sektörlerde birçok yeniliğe de öncülük etmesi kaçınılmazdır.
 
ODAK`ın gelişmesindeki en önemli neden firma yöneticilerinin ve tüm çalışanlarının verimlilik, kalite ve yenilik ilkelerini benimseyip, tüm birimlerinde uygulamış olmalarıdır.
 
ODAK, geçtiğimiz yıllarda gerek ülke şartlarından kaynaklanan, gerekse globalleşen dünyadaki değişimlerden etkilenen koşullara uyum sağlamış, gelişmesini sürdürmeyi başarmış ve olgunlaşmış bir firmadır.
 
Bu olgunlaşmanın yaşlanmaya dönüşmemesi, 30 yıllık geçmişinde olduğu gibi dinamizmini artan tecrübesiyle birleştirerek iş hayatındaki etkinliğini daha da artırması, ODAK’ın önümüzdeki yıllardaki en önemli hedefi olacaktır.
 
ODAK, bünyesinde yetişmiş nitelikli teknik ve idari kadrolarıyla bunu gerçekleştirebilecek ekonomik ve teknolojik alt yapıya sahiptir.
 
Barış içinde bir dünyada gelişmesini sürdürebilen, sağlıklı yapılara sahip firmaların yeni iş olanakları ve istihdam yaratmasının herkesin yararına olacağı aşikardır.
 
Bu nedenle her doğan günde hepimiz yeni bir heyecan ve şevkle çalışacağız.
 
KURUMSAL DEĞERLERİMİZ
TEMEL AMACIMIZ
‘’Odak, kolektif aklın ve emeğin aracılığı ile sınırsız bir vizyonda odak noktalarına, yani dengeli hedeflere ulaşacak ve bu hedefleri bir sonraki aşamada yeni odaklara taşıyacaktır….’’ 
 
ORTAK DEĞERLERİMİZ
Kendi alanında pek çok yeniliğe öncülük etmiş olmak
Verimlilik, kalite ve yenilik ilkelerini benimsemiş olmak
Uzun yılların getirdiği deneyime sahip olmak
Güçlü ekonomik ve teknolojik alt yapıya sahip olmak
Sürekliliğini kaybetmeden dinamizmini korumak 
 
POLİTİKALARIMIZ
Kolektif akıl, katılımcı yönetim
Yoğun emek, performanslı çalışma
Hedeflerle çalışma
Kaliteli ürün ve hizmet sunma
Bir sonraki aşamaya taşıma sürekliliği
Rekabet üstünlüğü, kalıcı ve sürdürülebilir konumlanma….
 

Tel: 0216 372 1400
Fax: 0216 372 1408
Email: insaat@odakgroup.com
Adres: Bayar Cad. Şehit Mehmet Fatih Öngül Sok. Odak Plaza, No:5 Kozyatağı 34742 İstanbul / Kadiköy

Odak Group Projeler Haritası

Odak Group Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.