|   |  Ödül Yapı Firması
Ödül Yapı

Ödül Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 2006

  • Proje Sayısı : 3

Ödül Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Ödül Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Ödül Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Ödül Yapı Hakkında

Kurumsal

Ödül Yapı 2006 yılında  Kayseri'de kurulmuştur. ‘’Mutlu başlangıçlara…’’  temennisi ile  hareket eden,  kurulduğu günden beri  samimiyet , güven ve doğruluk  ilkeleriyle gerçekleştirdiği projelerinde  ‘’Huzurlu hayat’’  prensibini benimsemiştir.  

İnsana  ve  doğaya verdiği değeri, sosyal sorumluluk misyonuyla  birleştirerek  eğitime, doğaya ve insana yatırım yapmayı öncelikleri arasına koymuştur.
 

VİZYONUMUZ
Sosyal sorumluluğu kurum kültürünün bir parçası olarak konumlandıran Ödül Yapı, çalışmalarını Bağlantıplanlarken, süreklilik ilkesini ön planda tutmakta, sosyal sorumluluğun sürdürülebilir projelerden oluşmasının, geleceğe yönelik sağlanacak fayda açısından önemli olduğuna inanmaktadır.
     

KURULUŞUMUZUN KALİTE-ÇEVRE-İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ SİSTEM POLİTİKASI KALİTE POLİTİKAMIZ
ÖDÜL YAPI çalışanları olarak;Müşterilerimizin taleplerini belirlenen şartlarda karşılamayı ve Müşteri memnuniyetinin arttırılmasını sağlamak, Zaman ve kaynakları doğru ve yerinde kullanarak verimliliği arttırmak, Tüm Paydaşlarımızın haklarını korumak, Kuruluş içinde Kalite bilincinin oluşmasını ve anlaşılmasını sağlamak, Kalite hedeflerimizi belirlenen sürelerde gözden geçirmek, Ürün verdiğimiz müşterileri doğru bilgilendirmek, Tüm üyelerimiz ile yaptığımız sözleşmelerde yasalara uymayı, dürüstlük ve hakkaniyet ilkelerini ön planda tutarak bunun dışına çıkmamak, Kalite Yönetim Sistemlerimizin şartlarına uymayı sağlamak, etkinliğini sürekli geliştirmek, iyileştirmektir ve kalite politikasını periyodik olarak gözden geçirmek.

ÇEVRE POLİTİKAMIZ
Yürürlükte bulunan çevre ile ilgili tüm kanun, yönetmelik ve mevzuat hükümlerine uymak, gereklerini yapmak ve sürekliliğini sağlamak. Enerji, hammadde ve doğal kaynakların verimli kullanılmasını sağlayacak teknolojilerin kullanımını ve takibini yapmak, Sürekli gelişme anlayışı ile birlikte hava, su, torak kirlenmesini önlemek, İmkanlar dahilinde, atıkların kaynağında en aza indirilmesi, yeniden kullanılması, geri kazanılması, geri dönüştürülmesi ve değerlendirilemeyen atıkların uygun yöntemlerle bertaraf edilmesini sağlamak, Çevre Politikamızın herkese açık olması Çevre konusunda başarıya ulaşmak için tüm çalışanlarımızı bilinçlendirmek ve bireysel sorumluluk kazandırmak için eğitimlere tabi tutmak, Ulusal ve yerel resmi kuruluşlar, diğer sanayi kuruluşları ve tedarikçiler ile işbirliği sağlayarak, çevre standartlarımızı yükseltmek ve çevre politikasını periyodik olarak gözden geçirmek.

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ POLİTİKAMIZ
İş Sağlığı ve Güvenliği konuları ile ilgili tüm ulusal kanun ve yönetmeliklere uymak, uluslararası standartlar doğrultusunda hareket etmek, İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Programları oluşturmak, önemli iş sağlığı güvenliği riskleri ortaya çıkarmak, düzeltici ve önleyici faaliyetlerde bulunmak ve sürekli iyileştirme için hedefler belirlemek, Tüm çalışanlarımıza bilgilendirmek ve eğitim programları aracılığıyla, iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili uygun beceri ve yetkinlikler kazandırmak, kişisel farkındalıklarını artırmalarını sağlamak Şartlara uygunluğun sürekliliği için İş Güvenliği politikasını periyodik olarak gözden geçirmek. 

İCRA KURULU BAŞKANI

 

Grup Şirketlerimiz
ÖDÜL SOLAR ENERJİ

ÖDÜL Solar Enerji; güneşten elektrik üretimi için kullanılan fotovoltaik (PV) panel üretimi yapmak üzere 2013 yılında Kayseri Mimarsinan Organize Sanayi Bölgesi'nde kurulmuştur. Daha önce yapı ve enerji sektöründe birçok projeye imza atan ÖDÜL Grubu, ÖDÜL Solar Enerji ile de yenilenebilir enerji kaynakları alanında faaliyet göstermeye başlamıştır. Şu an; 50 MW olan kurulu gücün yarısını kullanan fabrikamız, 2015 yılının ikinci yarısında tam kapasite üretime geçecektir. Ürettiği panellere 10 yıl ürün dayanıklılığı, 10 yıl % 90 verim ve 25 yıl % 80 verim garantisi veren ÖDÜL Solar Enerji, yakın zamanda yapacağı yatırımlarla kurulu gücünü 150 MW'a çıkarmayı hedeflemektedir. En büyük hedefi; sektöründe küresel bir oyuncu olmak ve ülkemizi yurt dışında başarı ile temsil etmek olan şirketimiz; üstün teknolojik alt yapısı ve uzman teknik personeli ile bunu kısa zamanda başaracaktır. Gücünü güneşten alan ÖDÜL Solar Enerji; doğaya ve insana saygılı şekilde yaptığı üretimi, ekonomik ve kaliteli ürünleri ile çalışanlarına ve ülkemize değer katmaya devam edecektir.

Telefon: 444 38 34
Fax: 0352 232 2296
Email: info@odulyapi.com
Adres: Gültepe Mah. Ciftciler Cd. 19/A Melikgazi / KAYSERİ

Ödül Yapı Projeler Haritası

Ödül Yapı Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.