|   |  Oflaz Şirketler Grubu Firması
Oflaz Şirketler Grubu

Oflaz Şirketler Grubu

  • Kuruluş Tarihi : 1973

  • Proje Sayısı : 1

Oflaz Şirketler Grubu, konut, ofis ve residence projeleri, Oflaz Şirketler Grubu hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Oflaz Şirketler Grubu ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Oflaz Şirketler Grubu Hakkında

Oflaz Şirketler Grubu'nun ilk şirketi 1973 yılında İnşaat Mühendisi Sayın Muzaffer OFLAZ tarafından, kendi adını taşıyan Muzaffer OFLAZ İnşaat Mühendisi Müteahhit unvanı ile İstanbul' da kuruldu.

Altyapı işleri üzerine odaklanan firma, İstanbul, Adapazarı, Çanakkale, Edirne gibi illerin içme suyu ve isale hatlarını yapmaya başladı. İçme suyundaki tecrübe ve başarılı çalışmalarını su hazneleri, terfi merkezleri, kanalizasyon ve yağmur suyu hatları ile devam etti.

Oflaz Şirketler Grubu, kurulduğu günden günümüze kadar kilometrelerce uzunlukta içme suyu, yağmur suyu ve kanalizasyon hatları yapan, çok sayıda okul, devlet hizmet binaları, yol, köprü, alt ve üst geçit projelerini başarıyla tamamlayarak, zamanından önce teslim etti. Bu sayede Türk müteahhitlik sektöründe önemli bir saygınlığa ve marka değerine ulaştı.

Oflaz Şirketler Grubu, kuruluşu 1973 olan ilk firmasından bugüne kadar, inşaat taahhüt, gayrimenkul, sağlık, eğitim, turizm ve madencilik alanlarında kurmuş olduğu on beş firma ile tecrübesi ve yenilikçi yaklaşımı ile çalışmalarına devam etmektedir.

40 yıla yaklaşan taahhüt tecrübesini faaliyet gösterdiği tüm alanlara taşıyan Oflaz Şirketler Grubu, yurtiçi ve yurtdışında üstlendiği projeleri başarıyla tamamlayarak ülkemize ve Türk ekonomisine büyük katkılar sağlamaktadır.

Misyon

Türkiye'de, altyapı ve üstyapı alanında, üstlendiği projeleri istenilenin en iyisini, zamanından önce, güvenilir, kaliteli ve ucuza yaparak ülkemizin gelişmesine ve büyümesine katkıda bulunmak.

Vizyon

Türkiye'de ve uluslar arası alanlarda, teknolojiyi en üst seviyede kullanarak, çağa uygun ve yenilikçi anlayışla prestijli projeler yaratarak ve inşa ederek değer yaratan ve dünyaca tanınan firma olmak.

Kalite Politikası

Çalışılan her alanda topluma, çevreye ve çalışanlarına karşı sorumluluk bilincinde olan bir şirket olarak, insan hayatının ve yaşadığımız çevrenin değerini bilerek müşteri isteklerine odaklı, kaliteli, teknoloji ve yeniliği çağın gerisinde kalmadan uygulayan, işçi sağlığını ve emniyetini birinci derecede önemli sayan ve çevreyi koruyan bir sistem uygulamak. Bu temel ilkeler ile çalışan grubumuz, grup şirketlerinin hepsinde ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi ve ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi Belgesi sahibidir.

İnşaat Taahhüt

Oflaz Şirketler Grubu'nun 40 yıla yaklaşan birikimi ve tecrübesi ile birlikte Türkiye'de ve yurt dışında inşaat taahhüt faaliyetlerine devam etmektedir. Grubun bünyesindeki inşaat taahhüt şirketleri içme suyu, kanalizasyon, yağmur suyu gibi altyapı işleri, arıtma tesisleri, karayolları, kamu binaları işlerini söz verdiği zamandan önce, eksiksiz ve kaliteli biçimde işverenlere teslim ederek Türkiye, Cezayir, Libya, Lübnan, Irak ve Belarus'ta faaliyetlerini sürdürmektedir.

Gayrimenkul

Oflaz Şirketler Grubu, İstanbul başta olmak üzere, çeşitli illerde yapmış olduğu arsa yatırımlarını doğru zamanda ve hedef kitlesine uygun şekilde projelendirerek faaliyetlerini devam ettirmek adına Bostancı, Mecidiyeköy ve Gebze'de konut inşaatları bitirilmiş ve teslim edilmiştir. Altunizade'de inşa edilen iş merkezi ise grubun gayrimenkul alanında yapmış olduğu faaliyetlerden birisidir.

Turizm

Oflaz Şirketler Grubu, bünyesindeki turizm şirketi ile bu alandaki Otel ve tatil köyleri projelerinin yapımı için çalışmalar sürdürülmektedir. Bu amaçla şirket bünyesinde bulunan arsalar kullanılmakta olup yeni yatırım amaçlı arsa araştırmaları devam etmektedir. 

Sağlık

Oflaz Şirketler Grubu, sağlık alanındaki yatırımları proje araştırma ve inceleme aşamasında sürmekte olup, gruba bağlı şirket bu yöndeki projeleri değerlendirerek faaliyettedir.

Muzaffer Oflaz

Şirket 1973 yılında kurulmuştur ve grubun ilk şirketidir. İnşaat taahhüt işleri yapan firma, grubun ana taahhüt işlerini üstlenmektedir. Türkiye'deki birçok kamu kuruluşu ihalelerini kazanmış ve bu işleri belirtilen zamandan önce eksiksiz ve kaliteli biçimde teslim etmiştir.

Kervan İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi

Altyapı işleri ve dere ıslahları konusunda uzman olan Kervan İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, yurtiçi inşaat taahhütleri üstlenici firmadır.

Oflaz İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi

Yurtiçi ve yurtdışı inşaat taahhütleri konusunda uzman ve etkin bir firmadır.

Vizyon Otomotiv İnşaat Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi

İş merkezleri, alışveriş merkezleri gibi projeleri yapmak, işletmek veya işletmeye vermek amacıyla kuruldu. Üsküdar Bağlarbaşı'nda inşa ettiği dört katlı iş merkezi ilk çalışmasını ülkemize kazandırdı.

  Binnaz Oflaz Sağlık ve Eğitim Hizmetleri Ticaret Anonim Şirketi

Ülkemizin eğitim ve sağlık alanındaki ihtiyacına destek olmak ve ülkemize güzel projeler sunmak amacıyla kurulmuş firmadır.

 Karatay Turizm Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi

Adını Selçuklu Hanı Karatay'dan alan firma, turizm alanında faaliyet göstermek amacıyla kurulmuş ve bu yönde çalışmalar yapıyor.

Ofis Yapı Denetim Limited Şirketi

Ülkemizin maddi ve manevi olarak büyük kayıplar verdiği 1999 depreminden sonra, inşaat alanındaki tecrübelerini, vatandaşlarımızın güvenli yapılarla sağlıklı bir çevrede yaşamasını sağlamak amacıyla inşaat yapılarını denetlemek ve doğal afetlere karşı dayanıklılığını araştırmak üzere kuruldu.

 

Tel: 0216 327 3247
Fax: 0216 340 2082
Email: info@oflaz.com.tr
Adres: Hasanpaşa Mh. Uzunçayır Cd. No:24/18 İstanbul / Kadiköy

Oflaz Şirketler Grubu Projeler Haritası

Oflaz Şirketler Grubu Projeleri

Oflaz Şirketler Grubu Haberleri

  • Lekule Kartal Fiyatları
    Oflaz Şirketler Grubu

    Lekule Kartal Fiyatları

    Lekule Kartal 5.800 metrekare proje alanında Oflaz Şirketler Grubu imzası ile İstanbul Kartal’da inşa edilen markalı bir konut projesidir. İki blokta 81 ile 132 metrekare arasındaki büyüklüklerde deği...

daha fazla yükle

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.