|   |  Oğuzata Group Firması
Oğuzata Group

Oğuzata Group

  • Kuruluş Tarihi : 2008

  • Proje Sayısı : 2

Oğuzata Group, konut, ofis ve residence projeleri, Oğuzata Group hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Oğuzata Group ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Oğuzata Group Hakkında

Hakkımızda

Oğuzata Mimarlık olarak; inşaat sektörü ve mimaride yeni bir bakış açısından bakmayı iz bırakan, kalıcı mekanlar yaratmayı amaçlıyoruz. Temel prensibimiz müşterilerimiz isteklerini kaliteli ama hesaplı çözümler üreterek yerine getirmektir.

Yönetimi ve çalışanları, doğruluktan, kaliteden ödün vermeyen, dürüst, öz verili çalışmayı, ekonomik, teknolojik ve hızlı bir şekilde iş bitirerek müşteri memnuniyetini sağlama, güvenilir firma imajını sürdürmek, ulaşılabildiği değil, ulaşılamaz gördüklerini hedef alarak 21. yüzyılın gelişmelerini yakından takip ederek, her türlü teknolojik gelişmeleri uygulayarak, çözümlerde rasyonel, çalışmalarda esnek bir anlayışı ilke edinerek müşteri memnuniyetini sağlamak kalite felsefemizdir.

Yurt içi ve yurt dışında hizmet veren firmamız, 2008 yılından itibaren Türkmenistan başta olmak üzere kalite anlayışını yurt dışına taşıyarak, bilgi birikimi, doğru tasarımı, teknolojik yeterliliğini heryerde göstermiştir. 

Sektörde lider olabilmek için işverenlerinin ihtiyaç ve şartlarını karşılamayı ve koşulsuz işveren memnuniyetini sağlamayı taahhüt eden firmamız, bu taahhüdüyle tüm süreçlerinde sürekli gelişmeyi hedef almıştır.

Kurumsal

Amaca uygun kaliteli mekanlar yaratmayı kendine benimsemiş profesyonel ve alanında uzman tasarım ve uygulama ekibi ile kaliteli, özgün ve çağdaş tasarım... 
Oğuzata Mimarlık olarak; mimariye ve tasarıma farklı bir soluk getirmeyi, yeni bir bakış açısından bakmayı ve iz bırakan, kalıcı mekanlar yaratmayı amaçlıyoruz. Temel prensibimiz müşterilerimiz isteklerini kaliteli ama hesaplı çözümler üreterek yerine getirmektir. 

Misyon ve Vizyonumuz 
Oğuzata İnşaat Mimarlık, sizlere en kaliteli hizmeti ulaştımayı hedef olarak kabul etmektedir. Sizlere bir ömür boyu mutlu ve huzurlu olabileceğiniz ortamlar hazırlamak için çok çalışan ekibiyle, geleneksel inşaatçılık kalıplarından çıkarak, daha modern ve çağdaş konutlar üretmek için teknolojik gelişmeleri yakından takip etmektedir... 

Firmamız projelerinde bilinçli çalışanlar kullanarak büyüme sürecini devam ettirirken çevre değerlerinin korunmasında da önemli rol oynamaktadır. Emeğe ve ticari etik değerlere saygı firmamızın temel prensiplerindendir. Hedefimiz yurtdışı projelerinde de yer alarak doğru adımlarla geleceğe yürümektir. 

Kalite Politikamız 
Güvenilir firma imajını sürdürmek, ulaşılabildiği değil, ulaşılamaz gördüklerini hedef alarak 21. yüzyılın gelişmelerini yakından takip ederek, her türlü teknolojik gelişmeleri uygulayarak, çözümlerde rasyonel, çalışmalarda esnek bir anlayışı ilke edinerek müşteri memnuniyetini sağlamak kalite felsefemizdir.

Telefon: 0312 225 1435
Telefon: 0312 225 1436
Fax: 0312 225 1437
Email: info@oguzatagroup.com.tr
Adres: Officium,  Beytepe Mah. Kanuni Sultan Süleyman Bulvarı 5314. Cadde Kat: 10  No: 4/114   Beytepe / ANKARA

Oğuzata Group Projeler Haritası

Oğuzata Group Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.