|   |  Öki İnşaat Firması
Öki İnşaat

Öki İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 2002

  • Proje Sayısı : 1

Öki İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Öki İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Öki İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Öki İnşaat Hakkında

Bizi daha yakından tanıyın

15 Temmuz 2002 yılında Öz Kayseri İnşaat Emlak olarak Sn. Naci Arslantaş önderliğinde Kayseri’de kurulmuştur. ÖKİ İnşaat’ın sektörle ilk tanışması, 1978 yılında başkanlığını üstelendiğimiz 48 dairelik bir kooperatifle olmuştur. 2 sezon gibi kısa bir sürede tamamlayıp üyelere teslim etmiştir.

‘Hayallerin ötesinde bir yaşam sunuyoruz’ sloganıyla ticari hayatı boyunca güven, doğruluk ve samimiyet ilkeleriyle rotasyonuna yön vermiştir.

Estetik ve fonksiyonel açıdan en iyi çözümlerle farklı tasarımlar oluşturarak, kaliteden ödün vermeden müşteri beklentilerinin üstüne çıkmak ve müşterilerimizin koşulsuz memnuniyetini sağlamaktır.

‘Özen-Kalite-İtibar’ ideolojileriyle şehrin en cazip noktalarında birden fazla projeye imza atmıştır. Hali hazır da Talas, İldem, Yıldızevler, Seyrani ve Yıldırım Beyazıt gibi farklı lokasyonlara prestijli yaşam alanları kazandırmıştır. Amacımız, estetik ve konforu, kaliteli bir mimariyle buluşturup dünya standartlarında yapılar inşa etmektedir.

Kaliteyi prensip edinen Öki İnşaat ailesi; 3E sistemi rehberliğiyle ilerleme katetmiştir.

3E sistemi; Emniyet, Ekonomiklik, Estetik paylarının oluşturduğu bir sitemdir.

Telefon: 0352 333 0654
Fax: 0352 333 0654 
Email: info@okiinsaat.com.tr
Adres: Gültepe Mh. Mustafa Kemal Paşa Bulvarı Park Apt. C Blok No:22/A Melikgazi / KAYSERİ

Öki İnşaat Projeler Haritası

Öki İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.