|   |  Oktay İnşaat Firması
Oktay İnşaat

Oktay İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1963

  • Proje Sayısı : 1

Oktay İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Oktay İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Oktay İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Oktay İnşaat Hakkında

Hakkımızda

Oktay inşaat, Çukurova Bölgesi’nde, 1963 yılından beri prestijli yapıların ve projelerin müteahhidi olarak önemli bir yere sahiptir.

Bu köklü deneyimini inşaat sektörünün farklı alanlarında ve Türkiye’nin her noktasında aynı üstün uzmanlık anlayışıyla kullanabilmek, tamamladığı her yeni projenin yaşama ve yaşamı hep daha iyiye götürmesini hedefleyerek çalışmaktadır.

21. yüzyılda yılların deneyimini, yalnızca insan için, güvenli ve nitelikli yapı anlayışıyla birleştirerek sadece Türkiye’de kalmayıp yabancı piyasaya da açılarak devam ettirecektir.

Tarihçe

1963 yılında Bülent Celal Oktay tarafından kurulan Oktay İnşaat, Türkiye’nin o günlerde gelişmekte olan yeni yüzünde yerini alarak özellikle Çukurova Bölgesi’nde faaliyetlere başlamıştır.

Devletin gelişmekte olan yapılanması doğrultusunda ortaya çıkan ihtiyaçlara yönelik kamu yatırımları için bina yapımı projelerini üstlenen firmamız 1963-1969 yılları arasında bu alandaki faaliyetlerine devam etmiştir.

Ülkemizin o günlerdeki konut açığı düşünülerek, 1969 yılında konut yapımı projelerine başlayan firmamız bugüne kadar gerek konut yapımı projelerini gerekse kamu yatırımları binalarının yapımını üstlenerek bugünlere gelmiştir. Özellikle 1987 yılından itibaren büyük ölçekli konut yapımı projelerini üstlenen firmamız 1988 yılında Levent Oktay’ın katılımı ile çalışmalarına hızla devam etmektedir.

Biz
BÜLENT CELAL OKTAY 
İNŞAAT MÜHENDİSİ - NIENBURG - STAATSBAU SCHULE - ALMANYA 
Almanya Nienburg Devlet Mühendislik Okulu, 
TMMOB Üyesi, 
Etibank Köprüler Şantiyesi, Ankara, 
Bayındırlık Müdürlüğü, Mersin, 
Ataş Rafineri İnşaatı (Foster Veler Firması), 
Özel ve Devlet Taahhüt İşleri Müteahhitliği 

LEVENT OKTAY 
İNŞAAT MÜHENDİSİ - BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ - İSTANBUL 
Boğaziçi Üniversitesi Mühendislik Fakültesi, 
İnşaat Mühendisleri Odası TMMOB Üyesi, 
Özel ve Devlet Taahhüt İşleri Müteahhitliği.

Gizlilik Sözleşmesi
Müteahhit firmanın taraf olduğu bütün projelerle alakalı olarak tarafıma her türlü kampanya, tanıtım, duyuru, promosyon, bilgilendirme, reklam vb.’lerinin e-mail, telefon, sms ve her türlü iletişim yoluyla gönderilmesine 6563 sayılı kanun kapsamında onay vermekteyim.

Telefon: 0324 327 5660
Fax: 0324 325 6330
Email: info@oktayinsaat.com
Adres: Palmiye Mah. Adnan Menderes Blv. Oktay Apt. No:9/B Yenişehir Mersin

Oktay İnşaat Projeler Haritası

Oktay İnşaat Projeleri

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.