|   |  Oktaylar İnşaat Firması
Oktaylar İnşaat

Oktaylar İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1992

  • Proje Sayısı : 1

Oktaylar İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Oktaylar İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Oktaylar İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Oktaylar İnşaat Hakkında

Kurumsal

Oktaylar Cam ve Alüminyum 1992 tarihinde Oktay HAMSICI ve Oktay KARA ortaklığında kurulmuş olup, İstanbul örnektepe 'de 400 m2 lik imalathanesinde; Gelişmiş alet ve makineleriyle, Tecrübeli çalışma kadrosu ve Geniş araç filosuyla Türkiyenin dört bir tarafına başarıyla hizmet vermektedir.

Firmamız Alüminyum Doğrama ve Cam, Alüminyum Kompozit Cephe Kaplama, Giydirme Cephe ve Küpeşte branşlarında üretim ve montaj yapmaktadır.

Ayrıca Firmamız bünyesinde bulunan özoktaylar İnşaat ile inşaat sektöründe hizmet vermektedir.
 
Firmamız geçen zaman içerisinde gelişen teknolojiye kayıtsız kalmamış alet , makine ve araç filosuyla gelişen teknolojiyle aynı doğrultuda yenileme ve yenilemeye devam etmektedir.

Misyonumuz: Müşterilerimizin başarıları için değer sağlamak amacıyla uluslararası kalite standartlarında alüminyum cephe, kompozit panel ve pvc kapı pencere ürün ve hizmetleri üretmek. Banka Alüminyumcusu

Vizyonumuz: Alüminyum Cephe sektöründe, doğru teknolojiler ile anahtar teslimi katma değerli çözümler sunan, teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlayan, değişimi yönlendiren, kullanıcı ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutan, iş ortaklarının birinci derecede tercih ettiği, sektöründe bir dünya şirketi olmak.

Telefon: 0454 407 0053
Email: info@oktaylarcam.com
Adres: Gamzeli Sk No:5, Mehmet Akif Ersoy, 34400 Kâğıthane/İstanbul

Oktaylar İnşaat Projeler Haritası

Oktaylar İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.