|   |  Olcaylar Group İnşaat Firması
Olcaylar Group İnşaat

Olcaylar Group İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 2003

  • Proje Sayısı : 7

Olcaylar Group İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Olcaylar Group İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Olcaylar Group İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Olcaylar Group İnşaat Hakkında

HAKKIMIZDA
 
Kurulduğu 2003 yılından bu yana lüx konut projeleriyle inşaat hayatına devam eden Olcaylar Group İnşaat, hizmet kalitesinden ödün vermeyen yapısıyla insana ve doğaya saygılı projeler üretmektedir. Bu anlayış doğrultusunda müşteri memnuniyetinin çıtasını sürekli yükselten Olcaylar İnşaat, sadece yapı değil aynı zamanda gerçek yaşam merkezleri kurarak yarınları tasarlamakta, gelecek için bugünden başlayarak çalışmaktadır.
 
VİZYON & MİSYON

Ülkemizin refahını sağlayacak ve insanlarımızın yaşam standardını yükseltmekte önemli rol oynayarak, sektörde proaktif fiyat politikalarımız ile rekabet ortamına katkı sağlayıp, yurt dışına üstlendiğimiz projeler ile ülkemizi ve sektörümüzü en iyi şekilde temsil ediyoruz.
 
Müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve taleplerine en uygun projeler üreterek , etkin üretim ve tüketim sağlamak. Hızla değişen ve gelişen dünya yapı standartlarını , teknolojik altyapı, modern mimari ve güvenliğini esas alarak yakından takip etmek. Kaliteyi en uygun fiyat politikasıyla koşulsuz müşteri memnuniyetini esas alarak tüm müşterilerimize ulaşılabilir kılmak. Uygun fiyat politikamızı ülkemiz insanının alım gücüne hitap edecek ödeme koşulları ile destekleyerek daha fazla aileyi mülk sahibi yapmak ve bu bağlamda sektöründe öncü sosyal sorumluluk ilkesine bağlı bir şirket olarak varlığını sürdürmek.
 
Yarınlar için, güvenli ve modern yaşam alanları inşa ediyoruz
Sadece inşaat yapmıyoruz içine yaşamı da katıyoruz.
Kaliteyi ve hayallerinizi ayağınıza getiriyoruz
Sizi hayallerinizle buluşturuyoruz
Evinizin rahatlığında aktif hayat sunuyoruz
Umutlarınıza başlangıç oluyoruz
Sizleri modern hayatla buluşturuyoruz
Kalitenin anahtarı

Tel: 0212 854 3210
Fax: 0212 854 3211
Email: info@olcaylargroup.com
Adres: Necip Fazıl Kısakürek Mh. Yaşam Sk. No:1 İstanbul / Esenyurt

Olcaylar Group İnşaat Projeler Haritası

Olcaylar Group İnşaat Projeleri

Olcaylar Group İnşaat Haberleri

  • Astera Park’ta 260 bin TL’ye!
    Olcaylar Group İnşaat

    Astera Park’ta 260 bin TL’ye!

    Anahtar teslimi hemen gerçekleşen Astera Park’ta 1+1, 2+1 ve 3+1 konut tipleri yer alıyor.Astera Park’ta;1+1 daireler 260 bin TL’den3+1 daireler 395 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.Top...

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.