|   |  Oliv Yapı Firması
Oliv Yapı

Oliv Yapı

 • Kuruluş Tarihi : 1989

 • Proje Sayısı : 4

Oliv Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Oliv Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Oliv Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Oliv Yapı Hakkında

Başkanın Mesajı
Oliv Yapı A.Ş, 1989 yılında kurulduğunda bir aile işletmesi kadar büyüklükteydi. Tüm aile şirketlerindeki çalışma prensipleri gibi büyüdü, gelişti. Türkiye’nin sosyo ekonomik durumu, dünya piyasalarındaki gelişmeler, iç ve dış piyasadaki dalgalanmalar, değişen mikro ve makro değerlemeler, şirketimizin geleceğinde önemli rol oynadı. İnşaat bu değişimlerden biriydi. 2000’lerden sonra ortaya çıkan konut talebi, bütün büyük firmalar gibi bizi de yapı sektörüne yöneltti. Yöneldiğimiz bu doğru kararda sürekli büyüyerek, REALİSTANBUL markasıyla lüks konut ve toplu konut işine girdik.
 
Bizi bir araya getiren ve bu denli büyüten ise ideallerimiz oldu.Oliv yapının tek amacı kar değil aynı zamanda güven ve mutluluk inşa etmektir. Yola çıkarken belirlediğimiz strateji ve hedefleri uygulamak için ihtiyacımız olan zamanı değerlendirerek İstikrarlı ve sürdürülebilir büyüme sürecini güveniniz ile inşa ettik. Kullandığımız demirden çiviye kadar, hepsine bir anlam yükledik, büyük değer gösterdik. Yaptığımız tüm eserlerde Büyük üstadları takip ederek,onların değerlerine sahip çıkarak,mimariyi sanata dönüştürmeye çalıştık. Mükemmeli başarmaya çalışarak, gelişen teknolojinin sürekli takipçisi olduk. Eserlerimizi yüksek kaliteyle sunmaya çalıştık. Hedefimiz çıtayı sürekli yükseltmektir. Mimarinin sanat eseri sayıldığı ve bu alanda bir çok üstad yetiştiren coğrafyamızda bizlere büyük görevlerin düştüğünün farkındayız.
 
 
Çok ortaklı şirketimizde İstanbul’un gözde konut projelerinden birini gerçekleştirdik. Kısa zamanda az fakat donanımlı projelere imza atan firmamız için belirlediğimiz strateji ve hedeflere doğru yürüyüşümüz büyük adımlarımızla devam ediyor.
 
 
Ne mutlu bizlere ki, güveninizi temin ederek, şeffaf bir misyon ile gelişmeye devam ediyoruz.
 
 
Ahmet Dokumacı 
Yönetim Kurulu Başkanı
 
Misyon & Vizyonumuz
 
VİZYON
 
Köklü geçmişi ve sahip olduğu; teknik bilgi, yetişmiş işgücü, inşaat sektöründe verimlilik, kaliteli iş ve çalışan güvenliği konularında standartları belirleyen, müşteri odaklı olarak konut projeleri üretmeye devam etmek.
 
Köklü geçmişimiz bizlere daha da ileriye gidebilmek adına bilgi, bilinç ve değer kazandırıyor. Türkiye'nin en güvenilir şirketleri arasında, hayata değer katan sıradışı yaşam alanları oluşturarak, gelecek on yılda, Türkiye’nin ilk 10 yapı firması içinde yer alma hedefi ve bilinci ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.
 
MİSYON
 
Doğal dokudan taviz vermeden; büyüme ve kazanç vadeden işlere yönelerek, bulunduğu alana ve yaşama değer katan nitelikli projeleri hayata geçireceğiz. Misyonumuz, sadece bir bina değil bir uygarlık inşa etmek. Mimari denildiğinde akla gelen ilk firma olmak. Medeniyeti, çağın ilerisine taşıyarak,hayal edilenin ötesinde bir dünya “inşa” etmek. Fark yaratan mimari eserleri yenilikçi bir anlayışla ortaya koyarak çevreye saygılı bir şirket olarak faaliyet göstermek ve göstermiş olduğumuz tüm hizmetlerde de istikrarlı ve karlı büyüme, başarımızın temel motivasyonu ve göstergesi olacaktır.
 
Öncelikli ve değişmez hedefimiz, her daim yüzünüzü güldürmektir.
 
Gelecek inşa edilecekse, bu sizlerin güveni ve Oliv yapının idealleri ile gerçekleşecektir.
 
DEĞERLERİMİZ
 
Önceliğimiz, insan ve insani değerlerdir. Kalite merkezli iş yapma kültürü Dürüstlük ve güvenilirlik Yenilikçi ve doğal hayata saygılı anlayış
 
Çalışanlarımıza karşı şeffaf olmak.
 
Gelişen teknolojiyi olabildiğince çok kullanmak ve yeniliklerin sürekli takipçisi olarak yeni projeler üretmek.
 
Tüm çalışanlarımız ile birlikte, çevreye zarar vermemeye özen göstermek.
 
Kaliteli eleman, kaliteli iş herzaman önceliğimizdir.
 
Dinamik ve güçlü bir çalışma ile ekip ruhunu önde tutarak, birlikten kuvvet doğacağına inanıyoruz.
 
En mükemmeli başarmak amacı ile geçmiş tecrübelerimizden yararlanarak girişimcilik ruhunu çalışmalarımıza yansıtmak.
 
Elimizden geleni değil, elimizden gelenin en iyisini yapmak, mükemmele odaklanmak başlıca hedefimizdir.
 
Bu bağlamda sizin mutluluğunuz bizim mutluluğumuz olacaktır.

Tel: 0212 416 9040
Fax: 0212 416 9922
Email: info@olivyapi.com.tr
Adres: Prof. Dr. Turan Güneş Cd. No: 272/9 Realistanbul 34025 İstanbul / Zeytinburnu

Oliv Yapı Projeler Haritası

Oliv Yapı Projeleri

Oliv Yapı Haberleri

 • Real Merter Görücüye Çıktı
  Oliv Yapı

  Real Merter Görücüye Çıktı

  İstanbul Merter'in merkezinde konumlanan ve bölgenin ilk kentsel dönüşüm projesi olan Real Merter'de satışlar başladı. Toplam 130 milyon TL'lik yatırımla hayata geçecek olan proje tekstil sektörünün i...

 • Real Merter, Aralık 2018’de Teslim Ediliyor
  Oliv Yapı

  Real Merter, Aralık 2018’de Teslim Ediliyor

  Oliv Yapı ile Vizyon Yapı'nın hayata geçirdiği Real Merter projesi, Mimar Yahya Baş Güngören Stadı'nın hemen yanında 10 bin metrekarelik arsa üzerine kuruldu.3 blokta 248 konut ve 148 dükkandan oluşan...

 • Real Merter Proje Detayları
  Oliv Yapı

  Real Merter Proje Detayları

  248 adet dairenin ye alması planlananReal Merterprojesinde dairelerin tipleri 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak dizayn edildi.Ön talep süreci devam eden Real Merter projesi248 adet konut ve 148 adet dükkandan me...

daha fazla yükle

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.