|   |  Oluklu Yapı Firması
Oluklu Yapı

Oluklu Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 2000

  • Proje Sayısı : 3

Oluklu Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Oluklu Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Oluklu Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Oluklu Yapı Hakkında

OlukluYapı
OLUKLU YAPI TAAH. TURZ. NAK. GIDA SAN. ve TİC. LTD ŞTI. 2000 yilinda Mehmet Zeki , Tasdan Oluklu ve Dinçer Oluklu kardesler tarafindan kurulmustur.
 
OLUKLU YAPI . Kalitenin Kosulsuz Müsteri Memnuniyeti oldugu bilinci ile faaliyetlerini sürdürmektedir.
 
Firmamız Profosyonel bir inşaat uygulama yapım şirketidir. Bünyemizde, konularında yetkin; İnşaat, Mimar, Makine, Elektrik Mühendisleri anahtar personel olarak bulundurmaya özen göstermekte, proje yapım hizmeti yapmakta ve inşa edeceğimiz projelerinize ait ilave tüm uygulama ve detay projelerini hazırlamakta, inşa edeceğimiz alanı, mimari, elektrik, statik, mekanik tesisat, iç mimari projelerinizi etüd etmekte ve uygulamaktadırlar.
 
İnsanların rahatı ve konforu için çalışan ve aynı zamanda sosyal sorumluluk bilinciyle de hareket eden Oluklu Yapı İnşaat, yaşam alanlarının yanı sıra, farklı projelere de imza atmaya devam edecektir.

Misyon
İnşaasına katkıda bulunduğumuz her şehrin kişiliğini tamamlayan yapılar kurmak. Yaşam alanlarını sanata dönüştürmek. Geleceğin büyüklerine, içinde keyifle yaşayacakları şehirler bırakmak.
 
Vizyon
Bilgi birikimini, deneyimini, teknolojisini, nitelikli insan kaynağını ve yenilikçi yaklaşımını, yaşam standartlarını yükseltmek, Kocaeli’nin  en kaliteli yaşam alanlarını kurmak ve Bölge’nin en önemli yapı ustası olmak…
 
Kalite Anlayışımız
Bölgemizin  bugününe sahiplenip geleceğini kurarken, yapı sanatının ustası olarak Oluklu Yapı İnşaat’a da önemli görevler düşüyor. Bu görevlerimizi yerine getirirken, her anlamda en kaliteli yaşam alanlarını kurmak için çalışıyoruz.
 
Yaşam alanının gerektirdiği en doğru inşaat tekniğini, en kaliteli malzeme ile birleştiriyor… Tüm yönetmelik ve mevzuatlara uygun olarak inşaa ediyoruz. Söz verdiğimiz zamanda yapıları tamamlıyor ve teslim ediyoruz. Çalışanlarımızın her zaman en üst seviyede bilgi, birikim ve deneyim sahibi olmalarını için çalışıyoruz.
 
Çevre Politikamız
Biz, yaşadığımız çevreyi gelecek nesilden ödünç aldığımızın bilinciyle çalışıyoruz.

Tel: 0262 323 4136 
Fax: 0262 323 4136
Email: info@olukluyapi.com
Adres: Karabaş mh.Köseoğlu Sokak Bilci Apt. No:23/2 Kocaeli / İzmir

Oluklu Yapı Projeler Haritası

Oluklu Yapı Projeleri

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.