|   |  Ömer Kumova inşaat Firması
Ömer Kumova inşaat

Ömer Kumova inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1987

  • Proje Sayısı : 18

Ömer Kumova inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Ömer Kumova inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Ömer Kumova inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Ömer Kumova inşaat Hakkında

İnşaat sektörünün deneyimli, dinamik ve öncü kuruluşlarından olan Kumova İnşaat, 1987 yılından bu yana pek çok konut projesine imza atarak yüzlerce aileyi daire sahibi yapmış, ayrıca birçok fabrika ve iş merkezleri inşa etmiştir.

2000'li yıllara kadar dönemin şartlarına ve tercihlerine uygun konut projeleri üreten Kumova İnşaat, 2000'li yıllardan itibaren farklı, yenilikçi, modern ve kente kimlik katan projelere Ömer Kumova İnşaat olarak imza atmaya devam etmektedir..

Ömer Kumova İnşaat, zor ve karmaşık projelerin öngörülen teslim tarihinden önce ve eksiksiz olarak bitirilmesi konusunda uzman ve tecrübeli bir proje yönetim kadrosuna sahiptir. Tasarım ve uygulama ekiplerinin aynı merkezden koordine edilmesi ise taahhüt edilen projelerin uygulama safhasında ortaya çıkan problemlerin mümkün olan en kısa zamanda çözülmesini sağlamaktadır.

Ömer Kumova İnşaat üçüncü kuşak yönetiminde, köklü geçmişinden aldığı güç ile geleceğin ihtiyaçlarına cevap verecek yapılar inşa etmeye devam etmektedir.

Tel: 0224 451 3939
Fax: 0224 453 3811
Email: info@kumova.com
Adres: Plaza Kumova (Carrefour Yanı) 6.Kat No.7/37 Bursa / Nilüfer

Ömer Kumova inşaat Projeler Haritası

Ömer Kumova inşaat Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.