|   |  Ömeroğlu Grup Firması
Ömeroğlu Grup

Ömeroğlu Grup

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Ömeroğlu Grup, konut, ofis ve residence projeleri, Ömeroğlu Grup hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Ömeroğlu Grup ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Ömeroğlu Grup Hakkında

KURUMSAL

ÖMEROĞLU GRUP

Ömeroğlu Grup, geçmişten gelen yarım asırlık inşaat tecrübesini geliştirerek gelecek nesillere taşıyan, inşaat sektörünün yanı sıra; peyzaj, çevre düzenleme, aydınlatma,  hizmet, işletmecilik ve perakende sektörlerinde de yer alan kurumsal yapıya sahip şirketler grubudur.

Grubumuz birçok resmi ve özel kurumun ihalelerine iştirak etmiş taahütünü üstlenmiş olduğu birçok inşaat, tadilat ve hizmet işini başarıyla neticelendirmiştir. Her zaman dinamik ve uzman ekibiyle insan odaklı çalışmayı şiar edinmiş Ömeroğlu Grup bütün müşterilerine  değer katan, kaliteli ve çevre dostu projeler sunarak hızla büyümeye devam etmektedir.

Ülkemizin gelişimi için, daha güzel ve huzurlu bir hayatın sürekliliği için üzerimize düşen katkıyı vermeye devam edeceğiz.

FAALİYET ALANLARI

İNŞAAT

Toplu Konut

Bina

Villa

Sosyal Tesis

Otel

Hastane

Alışveriş Merkezi

Dini Tesis

Kültür Merkezi

projelendirilmesi ve müteahhitlikleri.

KENTSEL ÇEVRE DÜZENLEME

Çevre Düzenleme

Park ve Bahçe yapımı

Park Bahçe bakımı sulaması için ekipman ve personel temini

Yol, Kaldırım, Tretuvar bakım onarım ve yapımı

Şehir Meydanları yapımı ve bakımı

Eğitim ve tema park yapımı

İŞLETMECİLİK

Restaurant, Kafeterya İşletmeciliği (ANTARES BURGER KING)

PERAKENDE

Perakende Mobilya Satış Mağazası

BAŞKANIN MESAJI

Yarım asır önce aile büyüklerimizin temellerini attığı Ömeroğlu Grup bugün asıl işimiz olan inşaatın yanı sıra farklı alanlarda da faaliyet göstermekte, başarılı hizmetler sunmaya devam etmektedir. Bugün hızla gelişen bir dünya ile karşı karşıyayız, ayak uydurmak için de sürekli kendimizi yenileyerek en güncel ve en modern teknolojilerle yaptığımız projelere ticari, insani ve çevresel anlamda değer katmak zorundayız. Bu bilinçle faaliyet gösterdiğimiz bütün alanlarda yarım asırlık birikimimizle en güncel teknolojileri kullanıyor ve yaptığımız her işe büyük küçük demeden değer veriyoruz.

Bugüne kadar birçok konut, park, yol ve spor tesisi inşaa ettik. Bitirmiş olduğumuz bütün projelerimizin başarısı bize daha da büyük bir heyecan ve mutluluk verdi. Bu da bize ülkemiz için çok önemli bir yeri olan inşaat sektöründe daha da büyümek ve ülke ekonomisine daha fazla katkıda bulunmak için bir misyon yükledi.  Sorumluluklarımızın her zaman bilincinde olarak yürüdüğümüz bu yolda bize eşlik eden tüm müşterilerimize, iş ortaklarımıza ve çalışanlarımıza can-ı gönülden teşekkür ederim.

 
Mustafa ÖMEROĞLU

ÖMEROĞLU GRUP Yönetim Kurulu Başkanı

ŞİRKET DEĞERLERİ

MİSYONUMUZ

Faaliyette bulunduğumuz tüm sektörlerde ihtiyaçlara yönelik en yüksek kaliteyi sunarak, ülkemizin ekonomisine ve gelişimine katkıda bulunmak.

Sürekli insan odaklı ve etik değerlerden taviz vermeden çevreye saygılı projelere imza atarak, iş ortaklarımızın ve çalışanlarımızın mutluluğunu en üst seviyede tutmak.

VİZYONUMUZ

Büyüklerimizden devraldığımız insani değerler, dürüst ticaret anlayışı ve şirket yönetimi bilgi birikimi ile markamızı daha da büyüterek,  marka değeri büyük şirketler arasında yükselebilmek.

Gelecek nesillere daha yaşanabilir ve  bozulmamış ekolojik dengede bir dünya bırakabilmek.

KURUMSAL DEĞERLER

Sektördeki tüm ihtiyaçları doğru analiz ederek gereken adımları zamanında atıp en doğru çözümleri en uygun şartlarda sunarız.

Alanında uzman bir kadroyla çalışarak müsterilerimizin her zaman memnuniyetini garanti ederiz.

İşimizi yaparken bir yandan da sürekli yenilikleri takip eder ve bunu müşterilerimize sunmak için çaba harcarız.

Çalışanlarımızın mutluluğu müşterilerimize yansıyacağından önce işe kendimizden başlarız.

Kurumsal olarak çalışırız bu nedenle projelerimiz hızlı ilerler.

Çevre bizim de bir parçamızdır, kendimize asla zarar vermeyiz.

Ülke ekonomisine katkıda bulunmanın, insanlarımıza istihdam sağlayabilmenin bize kazanç olarak geri döneceğinin hep bilicinde oluruz.

Telefon: 0312 442 2590
Fax: 0312 442 2591
Email: info@omeroglugrup.com
Adres: Hilal Mah. Rabindranath Tagore Cad. 694. Sok. 38 / 2 Çankaya ANKARA / TURKİYE

Ömeroğlu Grup Projeler Haritası

Ömeroğlu Grup Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.