|   |  Omia İnşaat Firması
Omia İnşaat

Omia İnşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 3

Omia İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Omia İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Omia İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Omia İnşaat Hakkında

Gayrimenkulde; garantili ve kârlı yatırım projeleri üretir.

Omia İnşaat; yatırımcılarına kârlı yatırım fırsatları sunuyor. Kurulduğu tarihten itibaren yaptığı işe saygıyı ilke olarak kabul edip, maddi kazancın ötesinde iş yaptığı kurum ve kişiler nezdinde güvenilirliği, dürüstlüğü ve kaliteyi ön planda tutmayı kendisine hedef olarak seçmiştir.

Omia; şimdiye kadar gerçekleştirdiği ve bundan sonra da gerçekleştireceği projeleriyle, iddialı, tutarlı, kararlı ve dürüst çalışma ilkeleriyle, tercih edilen seçkin firmalar arasında hak ettiği konumu almak için tüm gücüyle çalışmaktadır...

Müşteri memnuniyeti, kaliteli üretim ve yaşanabilir bir çevre yaratmak, ana fikrimizi oluşturmaktadır. Güçlü teknik kadromuz ile yenilikçi, dinamik, verimli, güvenilir bir takım ruhu anlayışında kalite ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden taviz vermeden dünya standartlarına uygun olarak optimal fiyatlarla ve mümkün olduğunca çok istihdam yaratarak çevremize hizmet sunma misyonuyla hareket ediyoruz.

Omia kendi vizyonunu; inşaat sektörünün önde gelen bir firması olarak, yeniliklere açık, ileriyi görebilen, geniş bir tabanın beklentilerini karşılayabilecek üretim hedefini ilke edinen, sürekli büyümeyi hedef alan, ülkemiz ekonomisine katma değer ve istihdam sağlamayı amaç edinen, bir dünya şirketi olarak belirlemiştir.

Telefon: 0212 212 6323
Email: info@omia.com.tr
Adres: Koru Sokak Korukent Sitesi C Blok D: 2 Levazım / İstanbul - TURKEY

Omia İnşaat Projeler Haritası

Omia İnşaat Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.