|   |  Ona İnşaat Firması
Ona İnşaat

Ona İnşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 5

Ona İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Ona İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Ona İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Ona İnşaat Hakkında

Hakkımızda

Hayatınıza değer katan yaşam alanları tasarlıyoruz.

Biz Ona İnşaat’ız...

Bizim işimiz sadece inşaat değil, bizim işimiz hep daha iyiye ulaşmak...

Daha iyi yaşam standartları için, daha iyi bir gelecek için tükenmeyen bir tutku ve sorumlulukla çalışıyoruz...

Modern ve ulaşım aksı gelişmiş lokasyonlarda, yüksek kaliteli, her ayrıntının özveri ile düşünüldüğü, statik analizlerin çok iyi yapıldığı, teknolojinin yaşam alanları ile harmanlandığı butik noktalarda premium projelere imza atıyoruz.

Türkiye’nin en önemli ve hareketli şehirlerinden biri olan Bursa’da on yılı aşkın tecrübemizle ve ilk günkü heyecanımızla sizin için tüm yolların ONA’ya çıkması için çalışıyoruz.

Vizyonumuz
Herşey insan için… Yüksek teknoloji alt yapısı ve kalite standartları ile kalıpların dışına çıkan, yaşam standartlarını yükseltirken doğaya ve insana saygılı olmayı öncelik kabul eden, bu değerlere göre yaşanabilir yapılar inşa eden firma olmak.

Misyonumuz
Beklentileri tümüyle karşılayan, ulaşılabilir lüks alanlar tasarlamak, bulunduğu lokasyonda en iyisini sunarak topluma kalıcı değerler katmak.

Değerlerimiz
En çok değer verdiğimiz şey insan ve bu felsefe ile yola çıkarak her şey insan için diyoruz. Her marka duruşu, pazarlama faaliyetleri ve konumlanma stratejisi bağlamında bir felsefeye dayanmaktadır. Bizde felsefemizi insan üzerine konumlandırıyor, inşa ettiğimiz her bir hanede insan mutluluğuna odaklanmayı en büyük değerimiz olarak görüyoruz.

Ferhat Bakgör
ONA İnşaat Yön. Kur. Bşk.

ONA İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ferhat Bakgör, lisans eğitimini endüstri mühendisliği üzerine almış, Almanya’da “Otomasyon ve Robotlar” üzerine master yapmıştır. 2004 yılında Türkiye’ye dönüş yapan Bakgör, Bursa’da inşaat sektöründe faaliyet gösteren aile şirketinde iş hayatına başlamıştır. 2013 yılına kadar birçok farklı departmanda görev alarak birçok projeyi hayata geçiren Ferhat Bakgör sektörde önemli bir tecrübe sahibi olmuştur.

Zamanla teknolojiye duyduğu ilgi ve sahip olduğu girişimci ruh, kendisinde inşaat ve bilişimi bir araya getirme arzusu uyandırmıştır. 2013 yılında bu iki sektörü birleştirerek butik lokasyonlarda Premium işlere imza atmak amacıyla; teknoloji ile yaşam alanlarını entegre edebilen, kaliteli, saygın, çevreye duyarlı ve vizyon sahibi inşaat firması ONA İnşaat’ı kurmuştur.

ONA Farkı

Hayatınıza Değer Katan Yaşam Alanları Tasarlıyoruz
Evinizi hem şık hem teknolojik hale getirerek konforlu bir yaşamın kapılarını açıyoruz. Kurulduğumuz günden beri “Baştan Sona Kalite” ilkesiyle hareket ediyor, kullanılan malzemelerin tümünün en kalitelisi olmasına özen göstererek sizlere harikulade evler sunuyoruz. Her biri farklı ve eşsiz hikâyeye sahip olan projelerimizle hayatınızda iz bırakıyor, sektöre yön veriyoruz. Öncü olmanın bilincini her daim taşıyor, çevreye zarar vermeyecek şekilde kaynakların idareli kullanılmasına büyük önem veriyoruz. Çünkü Premium olmanın büyük sorumluluklar getirdiğine inanıyoruz.

Yenilikçiyiz ve Teknolojiyi Seviyoruz
Modern yaşamın getirdiklerini evlerinizle bütünleştirmeyi seviyoruz. Bu yüzden hem sınırsız hayaller kuruyor hem de müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayan, fayda sağlayacak yaşam alanları inşa ediyoruz. Siz otoparkta aracınızı park ederken asansörün sizin için hazır olmasını ONA Akıllı Ev Teknolojisi ile sağlıyor, hayatınızı kolaylaştıran teknolojik yenilikleri yaşam alanlarına taşıyoruz. Çünkü her zaman var olabilmenin ilk koşulunun yeniliklere adapte olmak olduğunu iyi biliyoruz.

Doğru Yerde Konumlanıyoruz
Dinamik arazi planlama ekibimiz sayesinde çağdaş yaşam alanlarını inşa edeceğimiz konumları sürekli araştırıyoruz. Stratejik düzeydeki arazi, konum ve kullanım planlaması kapsamında yapılanmanın olduğu ve ulaşım akslarının geliştiği yerlerde Premium projelerle var oluyoruz.

Tasarımlarımızla Fark Yaratıyoruz
Projelerimizde, mimari dış cephede kullandığımız modern çizgilerle fark yaratıyoruz. Önde gelen mimarlarla birlikte oluşturulan farklı formlardaki binalarımızda inovasyon, güven, kalite ve teknoloji ilkelerimizle yaşam kalitenizi yükseltiyoruz. Daire içerisinde ONA’ya özel olarak tasarlanan mobilyalarla kendinizi özel hissetmenizi sağlıyoruz. Yaşam alanlarını metre kareye göre değil, santimetre kareye göre ve eşyalarınızı yerleştirme biçiminizi hayal ederek şekillendiriyoruz.

“Baştan Sona Kalite” İlkesiyle Hareket Ediyoruz
Alışılagelmiş standartların üzerinde marka ve malzeme seçimiyle tüm tasarım ve yapım süreci boyunca “Baştan Sona Kalite” ilkesiyle hareket ediyor bu ilkeyi paydaşlarımızın da benimsemesine önem veriyoruz. Gözlerinizle gördüğünüz seçilmiş ürünler haricinde gözlerinizle görmediğiniz ancak eviniz için önemli olan malzemelerimizin seçiminde de kaliteli olmalarına dikkat ediyoruz. Bu şekilde sunduğumuz ürün ve hizmetin tüm bileşenlerinde kaliteyi ön planda tutarak hayatınıza konfor katıyoruz.

Telefon: 444 88 16
Email: info@onainsaat.com.tr
Adres: Odunluk Mh. Akpınar Cd. No.5 Green White Plaza K.9 D.22 Nilüfer/BURSA

Ona İnşaat Projeler Haritası

Ona İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.