|   |  ONAG Yapı Firması
ONAG Yapı

ONAG Yapı

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 3

ONAG Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, ONAG Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve ONAG Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

ONAG Yapı Hakkında

Hakkımızda

ONAG Yapı Mimarlık Mühendislik San. Ve Tic. Ltd. şti. 25 yılı aşkın bir süredir İzmir’de yüksek standartlı ve nitelikli yapıları, özgün mimari  tarzı,  genel kabul gören güvenilirliği ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkeleriyle bugüne kadar yüzlerce aileyi konut sahibi yapmıştır. Bunun haklı gururu ile her yeni projemiz günün yapı teknolojisinden son örnekleri sergilemiş,  lüksü standarda dönüştürmüştür. İnsana odaklı ve çevreye duyarlı yeni projelerimizden birinde yer almak sizinde hakkınızdır. Hayat bir seçim ise, seçimleriniz dogru olmalıdır. Bir telefonla hayatınız değişebilir. Bizler size hizmet etmekten her zaman mutluluk duyacagız. Projelerimizde kullanılan tüm görseller  ve daire planları tanıtım amaçlı hazırlanmış olup gereklilik durumunda  ONAG Yapı Mim. Müh. San. Ve Tic. Ltd. Şti. her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Başkanın Mesajı

ONAG Yapı kurulduğundan beri insan odaklı çalışmayı prensip edinmiştir. İnsanların güvenini kazanmak her zaman önceliğimiz olmuştur. Bu kapsamda olmak üzere her zaman kendimizi yenilemeye ve güncel olmaya çalışıyoruz. Firmamızın bu çabası çalışanlarımızla sınırlı olmayıp, tüm tedarikçiler, taşeronlar, ustalar ve kalfalarımızı da kapsamaktadır. Çalışanlarımızın bu konudaki örnek sadakatlerini takdirle karşılıyoruz.

ONAG İnşaat Araştırma Geliştirme çalışmalarını aralıksız devam etmektedir. Planlanan her projemizde görselliği ihmal etmeden sağlamlığı, işletim maliyetini minimum düzeyde tutmayı, insan sağlığına zararlı madde içermeyen, ağır metal ve kurşunlara maruz bırakmayan ürünler etüt edilip, doğru ürünler seçilmekte ve uygulamaya geçilmektedir.  Bilindiği üzere günümüzde su ve enerji kaynakları stratejik bir öneme sahiptir. Bu nedenle tasarruf bilinciyle tüketmek zorundayız. Bu bilinçle ve sosyal sorumluluğumuz gereği  Projelerimizde kullanılan malzemelerde A + enerji tasarruflu ürünler kullanılmaktadır.

Her yeni projemiz öncesinde uzun süren detaylı etütler yapılmakta, son teknoloji ürünler tercih edilmektedir. Her ticari firma gibi, kar bizimde amacımız olmakla birlikte, sadece ticari kazancı hedefleyen bir anlayışta değiliz.  İlkelerimiz, değerlerimiz ve ideallerimiz her zaman öncelikli olmuştur.

ONAG Yapı projelerinde her zaman çevreye duyarlı, bulunduğu bölgeye estetik kazandıran, modern şehircilik ve yapı teknolojisinden örnekler sunan, müşterilerimizin çıkarlarını  gözetleyen, yüksek yatırım ve  katma değer sağlayan uygulamalar ortaya koymaktadır.

Sürekli yapılan ARGE çalışmalarımızın sonucunda gelecek projelerimizde, binalarımızın çatı ve dış kaplamasında organik güneş enerjisi üreten ürünler seçilerek kendi kendine yeten binaların inşa edilmesi planlanmaktadır. Böylece kullanılan ortak yerlerdeki elektriğin % 65’ini binanın kendisi üretmiş olacak. Keza çıkarılacak suyla binalarımız kendi su ihtiyacının tamamını içme suyu kalitesinde kullanabilmesi amaçlanmıştır. Merkezi sıcak su ısıtmada % 70’e varan güneş enerjisi kullanımı sağlanacaktır.

ONAG Yapı olarak Hedefimiz her zaman daha iyiyi bulmak ve son teknolojiyi insanlarımızın hizmetine sunmaktır. Zira insanlar iyi şeylere layıktır. Kalite herkesin hakkıdır.

Niyazi GÜLTEKİN

Tarihçe

ONAG Yapı Mimarlık Mühendislik San. ve Tic. Ltd. Şti. her ne kadar 01.03.2007 tarihinde tescil ve ilan edilmiş ise de, geçmişi 1980 yılına kadar gitmektedir. Şirketin her üç ortağı da yıllardan beri Gültekin Kardeşler İnşaat adı altında şahsi teşebbüs şeklinde inşaat taahhüt işiyle uğraşmakta iken bu kez ortakların bir araya gelmeleri ile sermayelerini, deneyimlerini ve güçlerini birleştirerek limited şirket hukuki yapısı altında faaliyetlerini sürdürmektedirler. Yıllardan beri İzmir Karşıyaka’da üst gelir grubuna hitap eden nitelikli konut üreten firma ortakları yakaladığı başarıları ve güvenilirlikleri nedeniyle aranan bir firma ve marka olmuşlardır. Yeni yapılanma ile sağlanan güç birliği bu yönde ileriye dönük daha kapsamlı faaliyetleri sağlayacak ve aranan, güven duyulan bir işletme olarak firmanın vizyonuna katkı yapacaktır.

Ali Gültekin

1980 yılında başladığı inşaat işine aralıksız olarak devam etmektedir. İnşaat işinde devamlı yükselen bir trendle İzmir Karşıyaka’da yıllardan beri marka  firma olma başarısını göstermiştir. Şahsi teşebbüs şeklinde yıllardır sürdürdüğü müteahhitlik işinde genişleyen iş hacmi ve kurumsallaşma gerekleri nedeniyle yeni yapılanmaya giderek 01.03.2007 tarihinde diğer 2 ortağı ile birlikte O.N.A.G. Yapı Mimarlık Mühendislik San. ve Tic. Ltd. Şti.’ni kurmuş ve faaliyete anılan tarihten itibaren bu şirket ünvanı altında devam etmektedir.

Niyazi Gültekin

1990 yılında başladığı inşaat işine aralıksız olarak devam etmektedir. İnşaat işinde devamlı yükselen bir trendle İzmir Karşıyaka’da yıllardan beri marka firma olma başarısını göstermiştir. Şahsi teşebbüs şeklinde yıllardır sürdürdüğü müteahhitlik işinde genişleyen iş hacmi ve kurumsallaşma gerekleri nedeniyle yeni yapılanmaya giderek 01.03.2007 tarihinde diğer 2 ortağı ile birlikte O.N.A.G. Yapı Mimarlık Mühendislik San. ve Tic. Ltd. Şti.’ni kurmuş ve faaliyete anılan tarihten itibaren bu şirket ünvanı altında devam etmektedir.

Osman Gültekin

1995 yılında başladığı inşaat işine aralıksız olarak devam etmektedir. İnşaat işinde devamlı yükselen bir trendle İzmir Karşıyaka’da yıllardan beri marka  firma olma başarısını göstermiştir. Şahsi teşebbüs şeklinde yıllardır sürdürdüğü müteahhitlik işinde genişleyen iş hacmi ve kurumsallaşma gerekleri nedeniyle yeni yapılanmaya giderek 01.03.2007 tarihinde diğer 2 ortağı ile birlikte O.N.A.G. Yapı Mimarlık Mühendislik San. ve Tic. Ltd. Şti.’ni kurmuş ve faaliyete anılan tarihten itibaren bu şirket ünvanı altında devam etmektedir.

Firma Profili

Tescilli Ünvanımız :                           ONAG Yapı Mimarlık Mühendislik San. Ve Tic. Ltd. Şti.
Şirketin Kurucuları ve Ortakları :    Osman Gültekin, Niyazi Gültekin, Ali Gültekin
Tescil Tarihi :                                      01.03.2007
Kayıtlı Olduğu Yer :                            İzmir, Karşıyaka
Ticaret Odası Sicil No :                     1179561
Meslek Grubu :                                   67 İnşaat Yapım ve Onarım Grubu
Ticaret Sicil No :                                 Merkez 131041
Müteahhitlik Belgesi No :                 0035311281587757
Ana Faaliyet Konusu :                        Konut ve İşyerleri İnşaatı
Merkez Ofis Adresi :                          1813 / 4 Sok. No: 15 / A – Bostanlı – Karşıyaka / İZMİR

Telefon : 0232 362 06 36
Faks : 0232 362 52 44
Resmi İnternet Sitesi : www.onag.com.tr
E-posta : info@onag.com.tr

Değerlerimiz

Dürüstlük
Güvenilirlik
Süreklilik
Değer Oluşturma
Yenilikçilik
Uzmanlaşma
Paylaşma
Müşteri Memnuniyeti
Motivasyon
Takım Ruhu Oluşturma
İlkelerimiz
Yüksek ahlaki standartlar
Kurumsal Yapı
Müşteri Memnuniyeti
İnsan odaklı ve çevreye duyarlı uygulamalar

Telefon: 0232 362 0636
Fax: 0232 362 5244
Gsm: 0532 275 0966
Email: info@onag.com.tr
Adres: 1813/4 Sk. No:15/A Bostanlı / Karşıyaka - İZMİR

ONAG Yapı Projeler Haritası

ONAG Yapı Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.