|   | 
Önalan inşaat

Önalan inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1989

  • Proje Sayısı : 1

Önalan inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Önalan inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Önalan inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Önalan inşaat Hakkında

Önalan İnşaat San. Ve Tic. Ltd. Şirketi 1989 yılında Nezih ÖNALAN tarafından kurulmuştur. Firma tasarımda, kalitede ve kadrosunda, müşteri memnuniyetini sağlayarak, insan hayatına ve çevreye saygılı çağdaş mekanlar, yapılar inşa etmeyi temel çalışma ilkesi olarak belirlemiştir.Bunu neticesinde kısa zamanda sektörde saygınlık ve prestij sahibi olmuştur.

Önalan İnşaat San. Ve Tic. Ltd. Şirketi konularında iyi yetişmiş, deneyimli insan kaynağı ile zaman unsurlarını ön plana alarak; tasarımdan üretime, uygulamadan montaja, iş yönetiminden kaliteye varıncaya dek her alanda sektörde büyümeye devam etmektedir. Gerek özel sektörde gerek kurumsal alanlarda Önalan İnşaat’ın seçilme nedenlerinden bir diğeri de depreme dayanıklı yapılar inşasında çok büyük yatırımlar gerçekleştirmiş olmasıdır. Depreme dayanıklı binalar ve toplu konutlar ile sizlere yaşanılabilir aynı zamanda güvenilir yuvalar inşaa etmeye devam etmektedir.

Tel: 0216 481 6587
Fax: 
Email: info@sofistanbul.com
Adres: Küçüksu Cad. Yelkenciler Sok. İstanbul / Ümraniye

Önalan inşaat Projeler Haritası

Önalan inşaat Projeleri

Önalan inşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer