|   |  Önalanlar inşaat Firması
Önalanlar inşaat

Önalanlar inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1953

  • Proje Sayısı : 1

Önalanlar inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Önalanlar inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Önalanlar inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Önalanlar inşaat Hakkında

1953 yılında aile büyüğü baba Necati ÖNALAN tarafından Erzurum'da harman tuğlası imalatı ile başlatılan ticari faaliyet 1964 yılında Necati ÖNALAN Ticaret Unvanı ile çimento, kireç ve şeker satışı ile devam etmiş, 1972 yılından sonra ÖNALANLAR Adi Ortaklığı ile unvanı başta İstanbul olmak üzere Türkiye'nin muhtelif bölgelerinde resmi ve özel kurumlara ait toplam 100.000 m2 inşaat alanlı sosyal konut, öğrenci yurdu, okul, depo, fabrika inşaat işleri tamamlanmıştır. Ortaklık, 1982 yılında ÖNALANLAR Koll. Şti.'ne dönüşerek inşaat faaliyetleri yanında, inşaat malzemeleri pazarlama faaliyetlerine de başlamıştır.

1987 yılından itibaren yerli malzeme ticareti ile sınırlı kalan Koll. Şti. ÖNALANLAR İnşaat, Sanayii ve Ticaret A.Ş.'ye dönüştürülmüş, yerli imalatçı firma bayilikleri yanında Villeroy & Boch ( Almanya ), Ceramica Mirage ( İtalya ), Albatros ( İtalya ), Bisazza (İtalya) , Tagına ( İtalya ), ve JADO ( Almanya ) , Grespain ( İspanya ) , Viva (İtalya), Schıffını ( İtalya ) , Copat ( İtalya ) gibi Avrupa Birliği Ülkeleri'nin önde gelen firmalarının Türkiye temsilciliğini üstlenmiştir. Bu amaçla İstanbul'da; Anadolu yakasında 1, Rumeli yakasında 1 showroom ile faaliyette bulunmaktadır.

Tel: 0216 385 1464
Fax: 0216 359 7716
Email: info@onalanlar.com.tr
Adres: Şemsettin Günaltay Cad 166/1 Erenköy İstanbul / Kadiköy

Önalanlar inşaat Projeler Haritası

Önalanlar inşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.