|   |  Önderler inşaat Firması
Önderler inşaat

Önderler inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1980

  • Proje Sayısı : 2

Önderler inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Önderler inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Önderler inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Önderler inşaat Hakkında

Önderler, 1980 yılında Milas' ta ticaret hayatına başladı. Uzun yıllar Milas ve Bodrum' da, inşaat malzemeleri satış ve pazarlamasını başarı ile sürdürdü. 1993 yılında tüm faaliyet alanları tek bir çatı altında toplanarak, '' Önderler İnş. Taah. San. Tic. Tur. ve Paz. A.Ş. '' kuruldu. İnşaat sektöründe sürekli büyüyen Bodrum ve Milas bölgelerinde, hizmet kalitesini, güveni ve dürüst çalışma prensiplerini ön plana çıkararak, kısa sürede sektöründe ön sıralarda yer almayı başardı. 2011 yılından itibaren ise, '' Önderler Yapı Market '' ve '' Vitra - Artema - Hüppe Showroom '' faaliyetlerine, yeni kurulan '' Önderler Konut ve Yapı Malz. Paz. İnş. Nak. A.Ş. '' isimli şirket bünyesinde devam etmektedir.
 
Önderler, 1997 yılında Bodrum-Ortakent yalısındaki, denize sıfır konumdaki, 4 yıldızlı, 320 yataklı '' Önderhan Hotel '' i inşa ederek, turizm sektörünün hizmetine sundu. '' Önderhan Hotel ''  hala '' Fransız Tatil Köyü '' olarak hizmet vermektedir.
 
Önderler, 2005 yılında, Atatürk Bulvarı No: 210 Konacık-Bodrum adresindeki Yapı Marketini, Bodrum inşaat sektörünün hizmetine sundu. 2009 yılında ise, sahibi olduğu bu arazi üzerinde halen faaliyet gösteren, Koçtaş, Teknosa ve West Marine mağazalarından oluşan, AVM projesini gerçekleştirdi.
 
Önderler, 2009 yılında '' Önderler Yapı Market '' i Yalıkavak yolu 2. km. adresindeki yeni binasına taşıdı ve hizmet vermeye başladı. Yine aynı adreste 23 Ocak 2010 tarihinde, Ege ve Akdeniz’ in tek katta en büyük teşhir ve satış alanına sahip '' Vitra - Artema Showroom '' unu açtı.
 
 '' Önderler Yapı Market '' te yaklaşık 20.000 çeşit ürünün yanı sıra; demir, çimento, tuğla, asmolen, kum, çakıl, bims blok, gazbeton, profil, köşebent, NPI, NPU, çelik hasır, çelik kalıp, çelik iskele, sunta, kereste, MDF, OSB, playwood gibi kaba inşaat malzemelerinin toptan ve perakende satışı en uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla yapılmaktadır. Yapı Market ve inşaat malzemeleri olarak satışı  yapılmakta olan yerli ve ithal ürünlerin tamamı, birinci kalite ve marka bilinirliği en yüksek olan ürünlerdir. '' Önderler Yapı Market '' satışını yaptığı bu ürünlerin tamamını, ana bayii olarak direkt fabrikalardan  ve Türkiye Distribütörlerin- den temin etmektedir.

Tel: 0252 358 6000
Fax: 0252 358 7455
Email: salesinfo@onderler.com.tr
Adres: Yalıkavak Yolu 2. Km  Kapuz Caddesi No: 68 Ortakent Muğla / Bodrum

Önderler inşaat Projeler Haritası

Önderler inşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.