|   |  OnHas Yapı Firması
OnHas Yapı

OnHas Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 2014

  • Proje Sayısı : 1

OnHas Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, OnHas Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve OnHas Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

OnHas Yapı Hakkında

2014 yılında kurulan OnHas Yapı, inşaa ettiği projeleriyle bölgesinin iyisi ve iddialı konut firmaları arasında yer almak için prensiplerinden ödün vermeden çalışmaktadır.


 

Misyonumuz

Çağdaş yaşamın tüm ihtiyaçlarına cevap veren, insanların yaşam alanlarına kaliteli ve güvenilir hizmet sunan, inşaat sektöründe ekonomik, estetik ve güvenliği bir arada sağlayan, kaliteli üretim ve yaşanabilir çevre yaratma çabasında olan firmamız; yapı alanında kalıcı çözümler sunan bir kuruluş olmuştur.

Daha modern çağdaş yapılar üretmek için sektördeki gelişen teknolojiyi yakından takip ederek, en etkin şekilde kullanmak prensiplerimiz arasındadır.

Vizyonumuz

Hizmet ettiğimiz toplum için en güvenilir ve sağlıklı olanı bir noktada buluşturarak, değişimlere ayak uyduran, kalıcı olmayı ve sürekli büyümeyi hedefleyen şirketimiz bu anlayış içinde çalışmaktadır. Yaptığımız projelerdeki amacımız insan hayatını kolaylaştıran huzur dolu güvenli mekanlar üretmektir.

Telefon: 0232 238 0 600
Email: info@onhasyapi.com.tr
Adres: Yalı Mah. Mithatpaşa Cad. No: 419/B Güzelbahçe / İzmir

OnHas Yapı Projeler Haritası

OnHas Yapı Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.