|   |  Önkollar İnşaat Firması
Önkollar İnşaat

Önkollar İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1983

  • Proje Sayısı : 0

Önkollar İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Önkollar İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Önkollar İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Önkollar İnşaat Hakkında

HAKKIMIZDA

 

Yaşama yapı, yapıya yaşam verir…

30 yılı aşan tecrübe… Yapıya güven, sağlamlık ve kalite katan uzmanlık… Arabistan yarımadasının yapı ve mimarisine değer katan anlayış…

 

ÖNKOLLAR İNŞAAT…

 

1983 yılında Salih Önkol tarafından Suudi Arabistan’da kurulan Önkollar İnşaat, taahhüt işleriyle adım attığı yapı ve inşaat sektöründe inşa ettiği projelerle yaşama yapı, yapıya yaşam vermeyi başardı. Yılların tecrübesi, insan odaklı yaklaşımı, yenilikçi bakış açısı ve her geçen gün genişleyen teknik ekip kadrosuyla bugüne dek konuttan villaya, iş merkezinden plazaya birçok projeye imza attı.

 

Takvimler 2011 yılını gösterdiğinde Önkollar İnşaat, inşaat ve yapı sektöründeki yolculuğuna Türkiye’de devam etme kararı alarak Darıca ve Gebze gibi değerli lokasyonlarda arka arkaya 2 projeye imza attı.

 

Yapının geleceğine yönveren projelerle bugüne dek faaliyet gösterdiği lokasyonların mimari, sosyal ve finansal olarak gelişmesine öncülük eden Önkollar İnşaat, insan odaklı projelerle yaşam ve yatırımın standartlarını yükseltmeye yarın da devam edecek…

 

Misyon

 

Yapıda geleceğin yapı trendlerine yön verecek insan odaklı projelerle yaşam ve yatırımın standartlarını yükseltmek.

 

Vizyon

 

Yerel değerler üzerinden evrensel kriterlere ulaşıp ve bunlar üzerine yaşam konseptleri inşa ederek dünyaya açılan bir marka haline gelmek.

Tel: 0216 452 5566

Fax: 0216 452 5566

Email: info@onkollarinsaat.com

Adres: Cevizli Mh. Çanakale Cad. Özmen Sok. No:10

Önkollar İnşaat Projeler Haritası

Önkollar İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.