|   |   | 

Ons İncek Residence Basın Toplantısı İle Tanıtıldı

Ankara’nın her geçen gün prestiji artan ve yatırımcının gözde bölgesi haline gelen İncek’te yepyeni bir değer yükseliyor. ONS İnşaat Grubu Ankara’da yaşayanlara hayallerindeki evi sunuyor. 800 kişiyle yüzyüze yapılan görüşmeler sonucu 1 yılık bir hazırlıkla ortaya çıkan proje lansman dönemine özel ödeme koşullarıyla satışa sunuldu. Mimari konsepti ve yaşam standartlarıyla çok konuşulacak proje, lüksü ve konforu bir arada sunuyor. Ankara’nın en gözde projesi olmaya aday ONS İncek Residence, Toplam 992 daireden oluşuyor.

Ons İncek Residence Basın Toplantısı İle Tanıtıldı

Ankara’nın güvenilir ve köklü kuruluşu OPİS Şirketler Topluluğu bünyesinde bulunan ONS İnşaat Grubu Ankara’da yaşayan herkese hayallerindeki evi sunuyor. Ankara’da gelişen inşaat sektörü adına da büyük bir adım olan ve bir çok ilki içinde barındıran yapı  yepyeni bir hayat vaat ediyor.ONS İncek Residence, şimdiye kadar bilinen konut anlayışını değiştiriyor.

ONS İNŞAAT

OPİS Şirketler Topluluğu bünyesinde bulunan ONS İnşaat Grubu’ndan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Tuna Atalay; projenin lansman süreciyle ilgili verdiği bilgide, “2014 yılı son çeyreğinde planladığımız lansman sürecimizi, bölgeye değer katacak yeni projelerin hemen hayata geçmesi ve ön taleplerin yoğunluğundan dolayı Mayıs ayına çekme kararı aldık. Yapılan araştırmalar neticesinde beklentilere en doğru şekilde yanıt vermeyi planladığımız ONS İncek Residence projemizle, nitelikli konut alanındaki yatırımlarımıza start vermiş oluyoruz. Önümüzdeki dönemde Ankara içerisindeki arazi stokumuzuda en doğru şekilde değerlendirmeyi planlıyoruz.” Diye konuştu.

Temeli Şubat ayında atılan projenin inşaatının hızla devam ettiğini belirten Atalay;  sözlerini şöyle sürdürdü, “Satış ofisimizin ve örnek dairemizin imalatını hızlandırarak, ziyaret edecek misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlayacak seviyeye getirdik. Ön taleplere hızlıca cevap vermek istediğimiz projemizin, ödeme koşullarını da anlaşmalı bankalarımız vasıtasıyla şekillendirdik. Ayrıcalıklarla dolu prestijli bir hayata sahip olmak isteyenler için birbirinden farklı alternatifli ödeme koşulları oluşturduk. 15 Haziran’a kadar lansmana özel fiyatlarımızdan faydalanmak isteyenler, tüm 1+1 daire tiplerinde geçerli olacak şekilde 40 bin TL peşinatla başka hiçbir ara ödeme yapmadan, aylık 1.900TL taksitlerle ev sahibi olabiliyor. Üstelik hemen tapusunu teslim ettiğimiz ev sahiplerimiz yüzde 1 KDV avantajından da faydalanabiliyor.”


YAZGAN MİMARLIK

Eşsiz bir mimariye sahip olan ONS İncek Residence, Yurt içi ve Yurt dışında bir çok projeye imza atan Yazgan Mimarlık tarafından projelendirildi. Yapı, konut içi kullanım alanları, solo yaşamın gerektirdiği ihtiyaçları ve yeni evli çiftleri rahatlatan ödeme koşulları gibi bir çok talebi dikkate alarak hazırlandı.


ONS İNCEK RESIDENCE AYRICALIĞI

Proje, toplam 992 residence ve 41, 43, 45 katlı  toplam üç bloktan oluşuyor. Ayrıca kayıp alanları minimize ederek optimum metrekare kullanımı sağlayan ONS İncek Residence, balkon kullanımları ile dikkat çekiyor. 1+1 ve 2+1 daire seçenekleriyle yaşam standardına prestij kazandırmayı hedefleyen proje, lansman süresince kompakt fırın, aspiratör, ocak, bulaşık makinesi, buzdolabı ve çamaşır makinesini ev sahiplerine hediye ediyor.

Akıllı ev sistemine sahip konutlar, EDİDA Tasarım Ödülüne sahip ‘’İntema Fluido’’ mutfak tasarımları, ev sahiplerinin tercihine bağlı farklı renk seçenekleri ile modern çizgileri mutfağınıza taşıyor.


HİZMET ANLAYIŞI

Lüks ve konforun muhteşem uyumunu doyasıya hissetmenizi sağlayan ONS İncek Residence, sadece konut sahiplerine değil, İncek bölgesinde yaşayanlara da hizmet verecek bir çok imkanı kullanıcılarla buluşturuyor. Restoran, market, spor salonu, spa gibi tüm projelerin tamamlayıcısı ihtiyaçların haricinde; lastik oteli, rent a car hizmeti, sağlık yardımı, bakım hizmeti, rezervasyon imkanı, özel davet organizasyonları, teknik destek hizmeti, çiçek bakımı, gün boyu kat servisi, VIP transfer imkanı da tüm ihtiyaçlara cevap verebilen hizmet anlayışı ile İncek’e değer katıyor.

 

ZAMANIN DEĞERİNİ BİLEN PROJE ONS İNCEK RESIDENCE

“Vakit benim için ONS” söyleminden yola çıkan ONS İnşaat, vaktinin değerini iyi bilenlere, “ONS Mobil Satış Ekibi” sayesinde randevu yöntemiyle hizmet veriyor. Oldukça değerli bir yatırım fırsatını yatırımcının ayağına getiren projede, güçlü bir teknik altyapıyla oluşturulan callcenter ve satış  ekibi haftanın 7 günü mesai saatleri içerisinde hizmet veriyor. Profesyonel hizmetle, hem  özel sunumlar ve hem de ödeme koşullarındaki kolaylıklar hakkında bilgilendirmeler yapılıyor. Ayrıca, pek çok kuruma özel toplu sunumlar hazırlanıyor. Kurum çalışanlarına hem proje hem de kendilerine sunulan özel indirim avantajlarından bahsedilen konsept aktiviteler gerçekleştiriliyor.

Yeni Proje Haberleri

Yeni Proje Kategorisindeki diğer haberler

 • Ataköy Marina Park Residence 99’da ön talep dönemi başladı
  Ataköy Marina Park Residence 99’da ön talep dönemi başladı

  DATİ Holding, iki milyar dolar yatırımla hayata geçirdiği İstanbul Turizm Merkezi bünyesinde yer alan süper lüks rezidans etabında sınırlı sayıdaki ünite için ön talep toplamaya başladı. Eşsiz projede lansman öncesi sadece 29 ünite, 836 bin dolardan başlayan yüzde 20 avantajlı fiyatlarla satışa sunuluyor.

 • Dekon İnşaat’tan Yeni Proje Fırsatı
  Dekon İnşaat’tan Yeni Proje Fırsatı

  Geçtiğimiz aylarda, ekonominin nabzının atacağı İstanbul Finans Merkezi’nde inşa edilen Dekon Senkron projesini duyuran Dekon İnşaat, Finans Merkezi bölgesinde bir projeye daha start verdi.

 • MOD Gayrimenkul’den Iki Proje Birden Geliyor
  MOD Gayrimenkul’den Iki Proje Birden Geliyor

  Bahçelievler, Basın Ekspres Yolu ve çevresinde birçok rezidans, site, plaza, eğitim ve sağlık kurumu inşa eden MOD Gayrimenkul, önümüzdeki dönemde MOD Ekspres ve Güneşli projelerini hayata geçirecek.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer