|   |  Ons inşaat Firması
Ons inşaat

Ons inşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Ons inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Ons inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Ons inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Ons inşaat Hakkında

25 yıl önce duyduğumuz heyecanı hiç kaybetmeden, farklı alanlarda faaliyet gösteren şirketlerimizin de sinerjisi sayesinde bugünün haklı gururuna ulaştık. Çeyrek asırlık tecrübelerimizin ışığında iştirakimiz olan gayrimenkul sektöründe de gerçekleştirdiğimiz ve yapımı devam eden başarılı projelere imza attık.
 
Yüzlerce çalışanımızın özverisi ve grubumuzun vizyonuyla geride bıraktığımız 25 yılda, birçok dünya markasıyla gerçekleştirdiğimiz profesyonel işbirliklerimiz oldu. Tüketim sektörünün lider firmalarından Düzey Pazarlama ve British American Tobacco markalarının geniş dağıtım kanalının yönetimi, Opel ve Chevrolet gibi otomotiv sektörünün büyük oyuncularının bölgedeki satış ve servis ağının yetkili yönetimi, BauMax ve MediaMarkt gibi dünya markalarının ihtiyaçları doğrultusunda hayata geçirilen projeler dahil yaklaşık 300.000 m2 inşaatın gerçekleştirilmesi, gururla sayabileceğimiz başarılarımız diyebilirim.
 
İnşaat sektöründe talep edilen uluslar arası normlarda gerçekleştirdiğimiz ticari gayrimenkullerimizin yatırımcılarıyla kazandığımız deneyimleri konut alanındaki referans projemiz Ons İncek Residence’ta fırsata dönüştürerek, Dünya Mimarlık Festivalinde dünyanın en değerli projeleri arasında yer aldık. Projemizin ilk yılda 2.000’in üzerinde ziyaretçi ağırlaması ve yoğun talep görmesi de bizleri çok memnun etti. 
 
Amacımız; global gelişmelere entegre olabilecek sistemleri kurgulayabilmek ve bu sistemleri yöneten yöneticilerimizin vizyoner bakış açısına sahip profesyonellerden oluşmasını sağlamak.

Tel: 444 66 74
Fax: 
Email: info@onsincek.com
Adres: Taşpınar mah. TED Koleji Mevkii  İncek Ankara / Gölbaşı

Ons inşaat Projeler Haritası

Ons inşaat Projeleri

Ons inşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.