|   |  Onur Çimento Firması
Onur Çimento

Onur Çimento

  • Kuruluş Tarihi : 1960

  • Proje Sayısı : 1

Onur Çimento, konut, ofis ve residence projeleri, Onur Çimento hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Onur Çimento ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Onur Çimento Hakkında

Hakkımızda
 
TARİHÇE
 
1960’lı yıllarda Trabzon’da başlayan ticari faaliyetlerimiz, inşaat malzemeleri konularında 1973’lü yıllarda İstanbul’da devam etmiştir. O dönemlerde çimento piyasalarıyla devamlı ve sıkı ilişkilerimizin olması nedeniyle müşteri ve pazar payımız kısmen oluştuğu için hazır beton konusunda yatırım yapma fikrimiz oluşmuştu. Uygulama için yatırım teşvikini de aldığımız dönemlerde, Set Beton A.Ş. firması, Hadımköy bölgesinde bir tesis kurmayı düşünüyordu; girişimlerimiz neticesinde tesis kurmaktan vazgeçerek pazardaki beton talebini bizim üzerimizden karşılamaya karar vermiştir. Böylece 1992 yılında kurduğumuz Onur İnşaat Malz. San. ve Tic. A.Ş. unvanlı firmamız 1994 yılında hazır beton sektörüne adım atmış oldu.
 
Yaklaşık 5 yıllık birliktelikten sonra 1999 yılında Set Beton’la olan işbirliğimizi bitirdik ve hızla yeniden yapılandık. Onur Beton ismi, logosu ve tescilleri belirlendi. Gerekli standartlarla ilgili çalışmalar tamamlandı. Genel müşteri memnuniyeti ve kaliteli üretim konularını öncelikli hedefimiz kabul ederek, sektörde lider marka olma yolundaki çalışmalarımız devam etmektedir.
 
Halihazırda; Hadımköy Bölgesinde kurulu 2 adet, Eyüp (Habipler sınırı) bölgesinde kurulu 1 adet ve Kırklareli Babaeski Bölgesinde kurulu 1 adet beton üretim santralimizle hizmet vermekteyiz.
 
Mehmet Ali Onur
 
Yönetim Kurulu Baskani
Faik Fuat Onur
 
Yönetim Kurulu Baskan Yardimcisi
Cengiz Onur
 
Yönetim Kurulu Üyesi
Emine Onur
 
Yönetim Kurulu Üyesi
1960’li yillarda Trabzon’da gida toptanciligi ve insaat malzemeleri alaninda sahis sirketi olarak ise baslayan Mustafa Onur, 1970 yilinda Mustafa Onur ve Kardesleri Kolektif Sirketi’ni kurdu. 1973’te kardesleri ile yollarini ayiran Onur, ogullari ile kolektif sirket yapisini devam ettirdi. 1976 yilinda Istanbul’da açtigi sube ile insaat malzemeleri ve çimento bayiligi alaninda uzmanlasmaya basladi.

Tel: 0212 798 2113
Fax: 0212 798 2122
Email: info@onurcimento.com
Adres: Ömerli Mah. Adnan Kahveci Cad. No:6 34555 İstanbul / Arnavutköy

Onur Çimento Projeler Haritası

Onur Çimento Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.