|   |  Onur İnşaat Firması
Onur İnşaat

Onur İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1990

  • Proje Sayısı : 2

Onur İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Onur İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Onur İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Onur İnşaat Hakkında

HAKKIMIZDA

Firmamız 1990 yılında Murat ÇEVİK tarafından kurulmuştur. 2000’li yıllara kadar resmi taahhüt işleri yapan firmamız sonrasında İstanbul da iki binden fazla konut, iş merkezi ve dükkânı hayata kazandırmıştır.

Firmamız büyük beğeni toplayan yatırımlarıyla İstanbulluların güvenini kazanmış kurumsallaşma yolunda hızla ilerleyen bir şirkettir. Onur İnşaat – Kurar Yapı Şirketler grubu 20. yılında bugüne kadar 2.000’den fazla aileyi daire sahibi yapmıştır.
2 şirket ve 60 personel hizmet etmektedir. Onur İnşaat – Kurar Yapı Şirketler grubu 2002-2016 yılları arasında 2000’e yakın konut inşa etmiştiir. Onur İnşaat-Kurar Yapı şirketler grubu yaşam alanıyla sınırlı kalmayıp, sanayi anlamında da birçok sanayi üretim merkezleri inşa etmiştir.

VİZYONUMUZ

Yeni yaşam merkezi olan Kurtköy’de; kentsel dönüşüm kapsamında, dev projelerin yer aldığı bölgede, İstanbul’un tarihi doku ve birikimine saygı duyarak, olanca zarafeti ve kalitesiyle, yaşanabilir ve ferah siteler üretmek. Güçlü mimari kimliğiyle, farklı konseptlerde büyük kentsel dönüşüm projeleri hayata geçirmek.
Değişik gelir gruplarına yönelik projelerle sosyo-ekonomik statüleri farklı geniş bir müşteri yelpazesine hizmet vermek. Müşteri memnuniyetini yakalamak ve kalıcı dostluğa dönüştürmek, pazarlama, satış, üretim, teslim ve teslim sonrası yaşama kadarki süreçte, samimi, güvenilir ve profesyonel hizmet sunmak.

MİSYONUMUZ

Farklı olanı arayarak, daima en iyisini üreterek ve müşteri odaklı çalışarak, mutlak velinimetimiz olan müşterilerimizin beklentilerini aşmak, koşulsuz müşteri mutluluğuna ulaşmaktır. Bu hedefe yürürken en büyük gücümüz; eğitilmiş, yetki ve görev bilinci ile donatılmış insan kaynağımızdır. İnsan kaynağımız, yüksek teknoloji ürünü makine parkımız ve dengeli sermaye yapımız ile ülkemize değer katan, üreten, sürekli istihdam yaratan dinamiklerden biri olmayı sürdürmek ve emin adımlarla geleceğe yürümektir.

Güvenilir olmak
Uzmanlık
Yenilikçilik
İnsana ve Çevreye Saygı
Müşteri Odaklılık
Sosyal Sorumluluk
Yasal düzenleme ve standartlara uymak
İş güvenliğini ve çevrenin korunmasını sağlamak üzere gerekli önlemleri almak, *Kalite yönetim sisteminin etkinliğini gözden geçirerek sürekli gelişimi sağlamak Liderlik
Sözleşme sürelerine ve maddelerine sadık kalmak
Ürün ve hizmet kalitesiyle oluşturulan müşteri memnuniyet seviyesini yükseltmek

Tel: 0532 732 7085
Tel: 0532 139 3330
Email: info@onurlife180.com
Adres: Semerkant Bulvarı - Pendik/İSTANBUL

Onur İnşaat Projeler Haritası

Onur İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.