|   |  Onur İnşaat Beylikdüzü Firması
Onur İnşaat Beylikdüzü

Onur İnşaat Beylikdüzü

  • Kuruluş Tarihi : 1986

  • Proje Sayısı : 1

Onur İnşaat Beylikdüzü, konut, ofis ve residence projeleri, Onur İnşaat Beylikdüzü hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Onur İnşaat Beylikdüzü ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Onur İnşaat Beylikdüzü Hakkında

Hakkımızda

Onurlu İnşaat 26 yıldır İstanbul’da, İstanbul’un çeşitli noktalarında inşaat faaliyetleri yürütmektedir.Onur Gıda Sağlık İnşaat Taahüt çatısı altında inşaat , perakende , sağlık,hayvancılık ve tarımcılık sektöründe de faaliyet gösteren şirketimiz, güçlü finans yapısı ve kalite anlayışı ile hedeflerini sürekli büyütmekte ve geliştirmektedir. Bugün itibariyle ISO9001 kalite, ISO14001 çevre, OHSAS18001 iş sağlığı ve güvenliği ve bilahare şirket kültürüne katacağı tüm diğer standartları yönetim ve üretim faaliyetlerinin merkezine koyan şirketimiz bu yönü ilede farklı bir vizyon ve anlayışa sahiptir.

 

Onur inşaat, gelişen teknolojiyi sürekli özümseyen, AR-GE faaliyetlerini destekleyen, entegre kalite yönetim sistemine sahip, insan kaynakları politikalarını kurum ve insani değerler çerçevesinde profesyonelce ele alarak yürüten, sahip olduğu inşaat yapı kültürünü uzun yılların kattığı tecrübe ile birleştirerek sektördeki konumunu sürekli olarak güncellemekte, geliştirmekte ve büyütmektedir.

 

Vizyonumuz

Sektörde mevcut olan, gelişen ve yenilenen değerlerle kalite ve güven inşa etmektir.

Misyonumuz

Faaliyette bulunduğumuz tüm konularda yenilikçi,güvenilir, kaliteli hizmet ve ürüne önem verirken; insanlığa, çevreye ve toplumsal değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirip, pazar payını arttırma hedefimiz doğrultusunda müşteri memnuniyetini, haklarını ve güvenilirliğini önde tutarak müşterilerimizin beklentilerine en uygun çözümler üretmek kuruluşumuzun temel prensibimizdir.

ŞİRKET TARİHÇESİ

1986 TEMELLER ATILDI

1986'da temelleri atılan Onur Hipermarketleri ve Onur İnşaat mutlu yaşamlar üzerine kurulu sağlam temeller üzerinde her geçen gün gücüne güç katarak yükselmiştir.

2016 BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ.

İnşaa Ettiğimiz her konuda bir yuva , yükselttiğimiz her yapıyı "Mutlu yaşam alanı" haline getirmeye devam ediyoruz.

Çözüm Ortaklarımız

Onur İnşaat olarak projelerimizde en kaliteli firmalar ile çalışmaktayız. Beraber çözüm üretttiğimiz bazı firmalar aşağıda listelenmiştir.

VİTRA

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus in augue in lectus viverra mollis. Quisque aliquet enim ac bibendum pretium. Nullam euismod libero eget tortor

SIEMENS

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus in augue in lectus viverra mollis. Quisque aliquet enim ac bibendum pretium. Nullam euismod libero eget tortor

SERANİT

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus in augue in lectus viverra mollis. Quisque aliquet enim ac bibendum pretium. Nullam euismod libero eget tortor

PİMAPEN

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus in augue in lectus viverra mollis. Quisque aliquet enim ac bibendum pretium. Nullam euismod libero eget tortor

BAŞKAN'IN MESAJI

Uygarlık İçin Yeni Bir Güven İnşa Etmek; Adına “hayat” dediğimiz, heyecan ve mutluluklarla dolu maceranın içinde, yeni bir uygarlık inşası için çalışma arkadaşlarımızla birlikte yarattığımız eserler bizlere yeni yaşam projeleri için ilham veriyor.

Doğal ortamları daha güzel ve yaşanabilir ortamlara dönüştürme becerisine sahip olan insan eliyle oluşan yapılar, zaman içinde gelişim göstererek ilkel mağaralardan gökdelenlere, tozlu patikalardan otoyollara dönüşerek çeşitli teknik ve estetik evrimlere uğramıştır. Dolayısıyla inşaatçılar, insanlık gelişim tarihini ve kültür evrimini günümüze taşıyan ve dolayısıyla geleceğe rehberlik eden insanlardır.

İnsanoğluna daha konforlu, daha çağdaş ve daha güvenli bir yaşam ortamı sunmak “Onur İnşaat iş anlayışı”nın özünü oluşturmaktadır. Kurulduğu günden beri bu temel iş anlayışından sapmamış olan şirketimiz; milyonlarca insanın hayat kalitesinin yükselmesine katkı sağlayan sayısız proje üstlenmiş, taahhütlerini eksiksiz olarak yerine getirmiştir.

İnşaat müteahhitliğinde en önemli unsur insandır. Makineyi ve teknolojiyi seçmek kolaydır ancak işine ve mesleğine sevgisi ve saygısı olan kendini işine adayabilen doğru insanı bulmak çok zordur. Bundan dolayıdır ki biz deneyimli, kendisini yenileyebilen ve ekip çalışmasına önem veren, işçi, mühendis ve yöneticilerden oluşan Onur İnşaat ailesinin, şirketimizin en büyük sermayesi olduğuna inanırız.

İnsanın en önemli kaynak olduğu prensibinden yola çıkan firmamız; tüm çalışanları ile kenetlenmiş bir aile anlayışı içinde doğru ve dürüstlükten taviz vermeden büyümesini istikrarlı bir şekilde sürdürmekte, firma bünyesine dahil olan her yeni proje ile birlikte teknik yeterlilik ve kapasitesini de artırmaktadır. Bize göre kolay iş yoktur, ancak işin zor ve yorucu yanını kolay kılmak ve gelişmeyi sağlamak yönetim yeteneğimize bağlıdır.

Şirketimizin temel politikası, dünyada hızla gelişen teknolojiye paralel olarak artan kaliteli üretim standartları ve rekabetçi piyasa ekonomisi kuralları çerçevesinde iş ve hizmet üretiminde verimlilik ve kaliteyi ön plana çıkararak, inşaat sektöründe rekabet edebilecek lider kuruluş haline gelmektir. Bu doğrultuda tüm çalışanlarımız için güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamı yaratılması yanında, doğal çevrenin korunması büyük önem arz etmektedir.

Şantiyelerimizde çalışan personelimizin güvenliği için gerekli her türlü tedbirin alınması, olası iş kazaları riskinin minimuma indirilmesi hedeflenmiştir. Ayrıca, doğal çevrenin korunması, madde ve enerji kullanımında israfın önlenmesi, atıkların geri kazanım yoluyla ülke ekonomisine kazandırılması şirketimizin ana prensipleri olarak belirlenmiş bulunmaktadır.

Çağdaş işletim ve yönetim yaklaşımları doğrultusunda sunduğumuz hizmetin kalitesini, hedeflerimiz doğrultusunda sürekli ölçüp iyileştirmeye yönelik çalışmalar yapıyoruz. Şirketimizin ekonomik gücünü arttıracak, mali ve insan kaynaklarını hedefler doğrultusunda en etkin ve verimli şekilde kullanmak, sürekli gelişen ve değişen iş dünyasında daha da etkin olmak ve geleceğe hazırlanmak için araştırma ve planlamalarımıza büyük önem ve ağırlık veriyoruz.

Şirketimizin her kademesindeki personelin sahip olduğu bilgi birikimi ve ileri teknoloji deneyimi ve özellikle proje yönetimi konusundaki tecrübemiz şirketimizin geleceği açısından en büyük güvencemizdir. Diğer taraftan sahip olduğumuz makine-ekipman ve teçhizat en ileri teknolojinin kullanılarak yüksek kalitede iş üretilmesi açısından büyük bir avantaj sağlamaktadır.

Dünyadaki gelişmeleri yakından takip ederek, sağlam ve temkinli adımlarla büyümeye ve yatırımlarımıza devam edeceğiz. Onur İnşaat’ın bugünlere gelmesinde katkısı ve emeği olan bütün personelimize, çözüm ortaklarımıza ve paydaşlarımıza teşekkürü bir borç biliriz.

“Daha iyi”nin peşinde bizimle yılmadan koşan, tüm zorluklara ustaca göğüs geren ve bugün geldiğimiz noktada emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz. Hep beraber nice “daha iyi” günlere!

Rıza DOĞAN
Yönetim Kurulu Başkanı

Tel: 0212 856 1919
Fax: 0212 856 1919
Email: info@onuruminsaat.com
Adres: Adnan Kahveci Mh. Osmanlı Cd. No.17 Onur Plaza Gürpınar İstanbul / Beylikdüzü

Onur İnşaat Beylikdüzü Projeler Haritası

Onur İnşaat Beylikdüzü Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.