|   |  Onur Market Firması
Onur Market

Onur Market

  • Kuruluş Tarihi : 1996

  • Proje Sayısı : 1

Onur Market, konut, ofis ve residence projeleri, Onur Market hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Onur Market ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Onur Market Hakkında

Hakkımızda

36 yıllık gıda perakendeciliği tecrübesiyle, süpermarket mağazacılığında ilk mağazası 1996 yılında İstanbul'un 4. Levent Sanayi Mahallesi'de Onur adı ile açılmıştır. Bugün İstanbul, Bursa, Edirne, Kırklareli, Tekirdağ ve Bilecik olmak üzere 6 ilde ve tüm ilçelerinde 150 Onur mağazası ile yılda 35.000.000 müşteriye hizmet veriyoruz. Onur Market olarak 2014 yılında toplam alanını 47.310 m² çıkarmıştır. 18.000 m2 lik Hadımköy Lojistik merkezi ile 2014 yılının 3.çeyreğinde hizmete açılan 10.000 m2 Trakya Lojistik merkeziyle beraber toplam 28.000 m2 lojistik alana ulaşmıştır. Toplam 150 mağaza, 320 yazar kasa, 4600 personeli ile hizmetlerine devam ediyor. Perakende sektörünün "Öncüsü ve Sözcüsü" olmayı hedefleyen Onur Market, mağazacılık kalitesini ülke geneline taşımak ve Türkiye'nin en başarılı perakende markası olmak için var gücüyle çalışmalarını sürdürüyor.
 
Fiyatta Onur Sözü

En uygun fiyatı her zaman Onur'da bulursunuz. Onur'da asla fazla ücret ödediğinizi hissetmezsiniz. Ayrıca, Ödül Kart  ile kasada anında indirim kazanır ve hep daha kazançlı alışveriş yaparsınız.
 
Hizmette Onur Sözü

Her bir Onur çalışanı, tüm sorularınıza cevap verecek yetkinliktedir. Şikayetleriniz, çalışanlarımız tarafından anında cevaplandırılır. Ayrıca, Onur size, memnun kalmadığınız ürünü mağazalarımıza gelip değiştirebilme fırsatı sunar.
 
Kalitede Onur Sözü

Lezzette aradığınız kaliteyi Onur'da bulursunuz. Onur'da alışveriş demek, kaliteye hep daha uygun fiyata ulaşmak demektir.     
 
Tazelikte Onur Sözü

Lezzette aradığınız kaliteyi Onur'da bulursunuz. Onur'da alışveriş demek, kaliteye hep daha uygun fiyata ulaşmak demektir.
 
Lezzette Onur Sözü

Onur şarküteri reyonundan alacağınız tüm ürünler damak tadınıza uygun lezzette ve sofranıza yakışır kalitededir. Bir kere aldığınız ürünü, gözünüz kapalı tekrar alabilirsiniz.
 
Vizyonumuz

Ülke geneline yayılmış verimliliği yüksek mağazalarla, müşterilerimiz ve tüm paydaşlarımız için kaliteli, güvenilir ve çağdaş hizmette gerçek avantajın adresi olmak.
 
Misyonumuz

Nitelikli, mutlu çalışanlar ve kurumsal bir altyapıyla, müşteri ve tedarikçi memnuniyetini ilke edinerek istikrarlı bir şekilde gelişme göstermek.
 
Değerlerimiz

Üstlendiğimiz görevi ifa ederken bize yol gösteren ve rehberlik eden vazgeçilmez değerlerimiz:
Evrensel insan haklarına saygı ve önce insan anlayışı
Faaliyetlerini, iş yerinin bulunduğu sosyal çevrenin değerlerini de dikkate alarak sürdürmek,
Topluma karşı sorumluluk duygusu ve çevreye saygı,
Kaliteye ve güvenilirliğe odaklı çağdaş çalışma anlayışı,
Müşteri odaklı düşünme ve çalışma,
Sürekli gelişim yenilikçi, akılcı ve sistematik çalışma,
Fikirlerin rahatlıkla konuşulduğu özgür ve dinamik bir çalışma ortamı,
Yönetimde eşitlik, şeffaflık, hesap verebilirlik ve sorumluluk anlayışı,
Yüksek ahlâk değerlerini kurumsal kimlikle bütünleştirmek,
Din, dil, ırk, cinsiyet ve bedensel sağlık ayırt etmeksizin işe alma ve hizmet etme,
"Güven" kelimesiyle anılan bir kurum ve kurum kültürü oluşturmak.

 

Sosyal Sorumluluk

Türkiye'nin kanayan yaralarından biri olan kayıp çocuklar, alışveriş poşetlerinde aranıyor. Onur Market ve Yakınlarını Kaybetmiş Aileler Derneği (YAKAD) işbirliğiyle hayata geçirilen projede, kayıp çocuklar, 26 milyon adet Onur Market alışveriş poşetinde aranıyor ve ailelere bilinmesi gereken 10 önemli kural hatırlatılıyor.
 
Her yıl birçok çocuk kayboluyor. Onur Market, toplumun dikkatini kayıp olgusuna çekerek bilinç arttırmak için Yakınlarını Kaybetmiş Aileler Derneği (YAKAD) ile birlikte önemli bir projeye imza atıyor. Proje kapsamında hazırlanan 26 milyon adet poşet, kayıp çocukları aramakla birlikte aileler için de çok önemli mesajlar içeriyor. Müşterisi olan milyonlarca anne-babayı bilgilendirmeyi, bilinçlendirmeyi ve bu konudaki sosyal duyarlılığı artırmayı amaç edinen Onur, kayıp çocuklarla ilgili bir sosyal sorumluluk projesi başlattı. Proje kapsamında 77 Onur Market'te alışveriş poşetleri üzerinde 5 kayıp çocuğun fotoğrafı, nerede ne zaman kayboldukları bilgileriyle birlikte ailelerin çocuklarının kaybolmasına karşı dikkat etmesi gereken 10 kural yer alıyor.

Çocuklar kaybolmasın, aileler üzülmesin...

Çocukların kaybolmalarını önlemeye ve "Kaybolan Çocuklar" gerçeğine ilişkin bireysel ve toplumsal duyarlılığa dikkat çekmeyi amaçlayan Onur Market, tüm anne ve babaları bilgilendirmeyi ve bilinçlendirmeyi misyon edindi. Gözümüzden sakındığımız, el üstünde tuttuğumuz çocuklarımızın kaybolmamaları için anne-babaları duyarlı olmaya çağıran Onur Market, insertlerinde, web sitesinde, sosyal medya kanallarında ve mağazalarında kullanılan market poşetlerinde, kayıp çocuk fotoğraflarını ve tüm anne-babaların bilmesi gereken 10 önemli kuralları duyurarak, müşterilerini bilinçlendiriyor.

Kaybettikleri yakınlarını milyonlarca poşetlerle arıyorlar !

Anne-babalar olarak çocuklarımıza kaybolmaları halinde neler yapması gerektiğini öğretmemiz ve onları bilinçlenmemiz gerektiğini ifade eden Onur Market CEO'su Cemal Özen "Bilinçli anne ve babalar olarak çocuğunuza anlatmanız gereken en önemli şey çocuğunuz kaybolduğunda yapacağı hiçbir şeyin ayıp olmadığı ve çığlık atması gerektiğidir. En önemlisi ebeveynler olarak bizler de bilinçli olmalıyız. Başımıza gelmez demeden, böyle bir durumda karşılamamız halinde yapmamız gerekenler hakkında bilgi sahibi olmayız. Onur Market olarak hayati önem arz eden bu konuda topluma bilgi vermek istedik. Çocukları kaybolan annelerin umudu olmak amacıyla kayıp çocukların fotoğraflarını ve en etkili 10 önemli kuralı "market poşet"lerine basmaya kadar verdik. Bir nebze de olsa, toplumum dikkatini çekmek, bilinçlendirmek istedik." dedi. Tüm imkanlarını seferber ettiği bu proje ile Onur Market, çocuklarımızı tehdit eden bu sorunun çözümüne yönelik olarak fark yaratacak uygulamaları ve mesajları ile üzerine düşen sosyal sorumluluğu yerine getiriyor.

Çocukların kaybolmasına karşı 10 önemli Kural!

1) Çocuğunuzun kimlik kartını ya da kimlik bilgilerini yanında taşımasını sağlayın
2) Kimlik kartı taşımayacak yaşta ise kimlik bilgilerini künye gibi takmasını sağlayın
3) Kaybolduğunda dönmesi gereken adresi ve araması gereken telefon numaralarını öğretin
4) Arkadaşlarının adını, telefon numarasını ve adresini alın
5) Çocuğunuzun en son ne giydiğini bilin
6) Daima çocuğunuzun en son fotoğrafına sahip olun. Gerektiğinde DNA karşılaştırması için çocuğunuzun saç teli örneğini ve parmak izini alın.İzci köpeklere koklatmak için kokusunun sindiği bir kıyafeti yıkamadan saklayın.
7) Tek başına tenha yerlere, ıssız sokaklara, inşaat alanı gibi terk edilmiş yerlere gitmemesi gerektiğini öğretin
8) Çocuğunuza sesinin bir çeşit alarm olduğunu, gerektiğinde bağırarak çevresinden yardım alabileceğini öğretin
9) Onu korkutmadan, yabancı kişilere güvenmemesi gerektiğini öğretin
10) Çocuğunuza kaybolduğunda polise gitmeyi öğretin.

 

Hizmet Verdiğimiz Sektörler

Kurumsal Şirketler

Kurumunuzun tüm gıda ihtiyaçları için en uygun çözümler; en düşük fiyat ve en yüksek kalite garantisi ile Onur Market’te. Tek noktadan tüm ihtiyaçlarınız en düşük fiyatları ve en yüksek kalitesi ile size teslim edelim. Tüm mutfak erzağı, tüm içecek grupları ve ilgili tüm ürünleri tek noktadan kurumunuza özel çözümlerle güvenli bir hizmetle temin edelim. Ödemelerinizi uygun vade ve koşullarla yapın. Kurumunuza özel çözümlerle, çalışanlarınızın memnuniyetini yükseltin.

Özel Müşteriler

Gıda mühendisleri ve uzman personelden oluşan ekibimiz şirketinizin, özel tesisinizin tüm erzak ihtiyaçlarını karşılasın istiyorsanız, dünyanın en güzel tatları, en özel ürünlerine, gurme peynirlerden , özel et ürünlerine ve egzotik meyvelere kadar geniş bir ürün gamı kapınıza gelsin istiyorsanız bizi arayın.

Catering Şirketleri

Kurumunuzun kalite algısını ve müşterilerinize sunduğunuz ürünlerin kalitesini Onur Market ile güvence altına alın. Sektöre özel ürünlerle her projenize teslim garantili, aynı kalite ve fiyatta ürünleri temin edelim; maliyetleriniz azalsın..

Oteller Cafe/Restoran İşletmeleri

İşletmenizin tüm ihtiyaçlarını tek noktadan en uygun maliyetlerle karşılayın. İstanbul ve Trakya’nın her yerinde kapınıza gelecek hizmet, uygun ödeme koşulları ve müşterilerinizi memnun edecek yüksek kaliteli ürünlerle işletme maliyetlerinizi düşürün. Geniş ürün gamı ile gurme ürünlerinden et ürünlerine, sebze - meyveden temizlik malzemelerine kadar tüm ihtiyaçlarınız Onur Market’te…

Ürün Çeşitliliği

Onur Market’te, işinize özel binlerce ürün çeşidi var. Her kategoride, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak binlerce kaliteli ürün hizmetinizde…

Fiyatlandırma

Sektöre özel ürün ve hizmet çeşitliliği ile her sektörde sadece birim fiyatları ile değil, sağladığı katma değerlerle toplam maliyetlerinizi en aza indiren çözümler sunmaktadır.

Hizmet

Onur Market’te, işinize özel binlerce ürün çeşidi var. Her kategoride, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak binlerce kaliteli ürün hizmetinizde…

 

İnsan Kaynakları Politikası

Anlayışta Onur Sözü

Onur'da çalışmak, her gün yeni bir motivasyonla işe başlamak demektir. Çünkü, giderek büyümek hedefiyle şekillenen Onur politikası, çalışanlarının fikirlerine ve haklarına saygı göstermek üzerine kurulmuştur.
 
Kazançta Onur Sözü

Onur'da çalışmak bir ayrıcalıktır. Çünkü Onur hem maddi, hem manevi olarak çalışanın daima yanında, arkasındadır.
 
Birlik Beraberlikte Onur Sözü

Onur çatısı altında çalışan her elemanın, şirket adına alınacak kararlarda söz hakkı vardır. Her bir Onur çalışanının şikâyeti ya da sorunu, kıdemine bakılmaksızın aynı özenle dikkate alınır.

Telefon: 0212 411 1560
Telefon: 0212 540 5540
Fax: 0212 599 1595
Email: info@onurmarket.com
Adres: Fevzi Çakmak Mah. Fevzi Çakmak Cad. No:11 Özen İş Merkezi Sefaköy / İstanbul

Onur Market Projeler Haritası

Onur Market Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.