|   |  OP Grup Firması
OP Grup

OP Grup

  • Kuruluş Tarihi : 2012

  • Proje Sayısı : 1

OP Grup, konut, ofis ve residence projeleri, OP Grup hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve OP Grup ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

OP Grup Hakkında

OP Grup, 2012 yılında Ünal Pala ve Ali Şafak Öztürk ortaklığı ile kurulmuş, ülkemizin bu potansiyelini kullanarak hem enerji ihtiyacına katkıda bulunmak, hem de gelecek nesillere daha yaşanılır bir dünya bırakmak için, kurulduğu günden bu yana faaliyet alanlarını genişleterek büyümeye devam etmiştir. Enerji, maden ve inşaat sektörlerinde hizmet veren OP Grup, yeni yatırım olanaklarını araştırmakta olup, hali hazırdaki ruhsat sahaları içinde ve yeni potansiyel sahalarda yaptığı arama çalışmaları ile ekonomimize yeni maden sahaları kazandırmayı hedeflemektedir. Güçlü mali yapısı ve büyük bankalardaki kredibilitesi ile sektörün öncü isimlerinden biridir.

Misyonumuz

Hızla büyüyen ülkemiz ekonomisinde inşaat sektörü lokomotif görevini sürdürmektedir. Bu sürecin ilk ayağı doğru alanlarda doğru işlerin planlanması ve geliştirilmesidir. Mimari proje geliştirme aşaması üst ölçekten alt ölçeğe, ülke bölge çevre şehir arsa ve yapı ölçeğine kadar her bir detayın özenle hazırlanması aşamasıdır. Bu çerçeve içerisinde Çerkezköy, İstanbul metropolüne yakınlığı, hızlı tren projeleri içerisinde olması hasebiyle önemli yerleşimlerdendir. Demografik verilen nüfusun gelişmekte olduğunu göstermektedir. Sosyolojik beklentiler artık tüm insanlar için genel birtakım istekleri barındırır. Bunlar doğru planlanmış çevresiyle uyumlu yapılar ve peyzaj alanları içerisinde vakit geçirmektir. Projemizde tüm bu olguları değerlendirdikten sonra yakın çevre içerisinde ilk ve tek olma özelliğini barındırdığını fark ettik. Bu da mimari çalışmanın titizlikle yapılması gerekliliğini bir kez daha hatırlatmış oldu. Proje içerisinde bölge halkının isteklerini karşılayacak ve fazlasını verecek, ihtiyaçların belirlenmesi önceliğimiz oldu.

Telefon: 0282 725 1414
Telefon: 0282 725 1414
Email: info@regnumcerkezkoy.com
Adres: Gazi Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Narin Caddesi Regnum Çerkezköy Satış Ofisi Çerkezköy / Tekirdağ

OP Grup Projeler Haritası

OP Grup Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.