|   |  Oran Dağıtım İnşaat Firması
Oran Dağıtım İnşaat

Oran Dağıtım İnşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Oran Dağıtım İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Oran Dağıtım İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Oran Dağıtım İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Oran Dağıtım İnşaat Hakkında

Hakkımızda

Oran Dağıtım İnşaat  olarak sektördeki  tecrübelerimizden  hareket ederek insana ve çevreye duyduğumuz saygıyla , hem bugün hem de gelecek için tasarlanmış yüksek kaliteli yaşam alanları inşa ediyoruz ve projelerimizin altına imzamızı atmaktan gurur duyuyoruz .

Geleceğe yatırım yaparak yaşam için en ideal koşulları oluşturmayı hedefleyerek ürettiğimiz nitelikli yeni yaşam ve iş alanlarıyla  insanımız ve ülkemize kalıcı değerler katmayı amaçlıyoruz.İlkemiz, topluma hizmet etmek ve ülkemizin refahına sonsuz önem vermektir.

İnsanların temel tüketim ihtiyaçları doğrultusunda güvenli, konforlu, çevreci ve teknolojiyi içinde barındıran yaşam alanları geliştiren yapmış olduğu projelerde, önceliği sağlamlığa ve temellere veren Oran Dağıtım İnşaat , estetik yönünden de diğer firmalardan ayrılmaktadır

Güçlenerek devam eden bir kalite ve güven geleneği oluşturan  Oran dağıtım İnşaat bölgesinin ve Türkiye’nin kalkınma dinamiklerine daima destek vermektedir.

Faaliyetlerini insan yaşamına saygı çerçevesinde gerçekleştiren Oran Dağıtım İnşaat, bünyesinde yer alan tüm çalışanların, taşeronların ve çözüm ortaklarının iş sağlığını ve güvenliğini odak noktasına yerleştiren bir anlayışla hareket etmesine büyük bir önem atfetmektedir.

Şirket hedeflerini gerçekleştirme amacına yönelik hareket eden çalışanlarımız ile yüksek bir performansa sahibiz. 

İnşaat sektöründe faaliyet gösterdiğimiz ilk günden bu yana dürüstlük, mükemmeliyetçilik, ekip ruhu, yenilikçilik ve istikrar en önemli değerlerimizin arasında yer aldı. Müşterilerimize, iş ortaklarıma ve çalışanlarımıza karşı şeffaflık ilkesini benimsedik. En kısa sürede en ideal bütçe ile yeni teknolojiyi takip ederek en iyi işi başarmayı hedefliyoruz. Kazandığımız itibar, deneyim, bilgi ve birikim ile geleceğe daha güçlü yürüyoruz. Yalnızca proje başlangıcından anahtar teslimine kadar tüm süreçleri takip etmekle kalmıyor, satış sonrası hizmetlerimizle projelerimizden ev sahibi olanların bizi her zaman yanlarında hissetmelerini sağlıyoruz. Müşteri memnuniyetini en önde tutarak, müşterilerimizle en iyi şekilde iletişim kurmanın yollarını günümüz koşulları içerisinde sürekli geliştiriyoruz.

Oran Dağıtım İnşaat’ın gelişirdiği tüm projeler hızla değer kazanır, sadece kendi projelerine değil, bulunduğu çevreye de değer katar. Proje geliştirdiği lokasyonlarda öncülüğü üstlenirken, bölgenin gelişiminin ve değerinin artmasına da katkı sağlar.

İnşaat sektöründe gerçekleştirdiği farklı konseptlerdeki projeleriyle kusursuzluğu hedef alan Oran Dağıtım İnşaat, pazar analizleri, fizibilite ve mimari seçimlerin yanı sıra finansman modelleri de geliştirmektedir.

Hızla değerlenen projeleriyle yatırımcılarına istikrarlı bir şekilde kazandırmaya devam eden Oran Dağıtım İnşaat geçmişinden aldığı güç ile  farklılaşma, yenilikçilik ve sürdürülebilirlik  üzerine kurduğu çalışma anlayışını koruyarak yeni projeler üretmeye ve yeni başarı hikâyeleri yazmaya devam edecektir.

Oran Dağıtım İnşaat olarak müşterilerimizin yaşam kalitesini yükseltecek yaşam alanları inşa etmeye; işlevsel ve estetik bağlamda birebir örtüşen güvenli yuvalar kurmaya devam edeceğiz.

Vizyon

Doğaya, çevremize, insanımıza saygılı estetik ve teknik yönden üstün ,güvenli ve kaliteli yapılar üretip sosyal yaşama katkıda bulunarak Ankara’da,Bölgemizde ve Türkiye’de saygın ve tercih edilen bir kurum olmak.

Misyon

Doğruluk,dürüstlük,adalet ve güven anlayışının hakim olduğu bir çalışma ortamı içerisinde ekip arkadaşlarımızla ve iş ortaklarımızla güvenli,konforlu,kaliteli ve estetik yapılar üretmek.

Telefon: 0312 351 7711
Gsm: 0500 000 0000
Fax: 0312 353 8358
Email: info@orandagitiminsaat.com
Adres: Karacakaya Caddesi No:204 Siteler Ankara / TÜRKİYE

Oran Dağıtım İnşaat Projeler Haritası

Oran Dağıtım İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.