|   |  Orint Grup Firması
Orint Grup

Orint Grup

  • Kuruluş Tarihi : 2011

  • Proje Sayısı : 1

Orint Grup, konut, ofis ve residence projeleri, Orint Grup hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Orint Grup ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Orint Grup Hakkında

Türkiye'de hızla gelişen inşaat sektörüne artı değer katmak için 2011 yılında, alanında 20 yılı aşkın tecrübeye sahip 3D YAPI Mühendislik Ltd. ile stratejik işbirliği mantığında kurulmuştur.
 
     Orint Gayrimenkul'un kuruluş amacı sadece inşaat yapmak değil; çevreye ve insanlara saygılı, yaşamı kolaylaştıracak, bulunduğu çevreye artı değer katacak projeler geliştirmektir. 
     Uluslararası deneyimin yansımalarını, inşaat sektöründeki mevcut teknik ve mimari birikime adapte eden Orint, grubun inovatif bakış açısını, yüksek kaliteye verilen önemle birlikte, insan yaşamına ve çevreye duyulan sorumluluk bilinci ile fark yaratmayı ilke haline getirmiştir. 
     Hizmet verilen diğer sektörlerde olduğu gibi, inşaat sektöründe de her biri kendi alanında profesyonel ekiplerle, Türkiye'deki inşaat sektörünü ulaştığı bu başarılı noktadan bir adım daha ileriye taşımak vizyonu ile hareket edilmektedir. Avrupa dahil, hizmet verilen tüm ülkelerde, grup isminin "güven" kelimesi ile bir arada kullanılması bir tesadüf değil, çalışarak elde edilen bir süreçtir. 
     Güven kazanarak gelinen bu nokta, Türkiye'de yapılmakta olan ve gelecekte yapılması planlanan residans, ofis, otel, konut, alışveriş merkezi ve daha birçok proje için grubu cesaretlendirmektedir...
 
     Tasarımdan Uygulamaya… 
     İki kavram arasındaki zorlu süreç hep heyecanla başlamıştır. Ancak başarıyla biten bir öyküye dönüşmesi istek, inanç ve birliktelikle mümkün olabilir. Ayrılmaz bir bütünün unsurları olan tasarım ve uygulama, insan yaşamına kanalize edilirken eserler ortaya çıkıverir... 
     20 yılı aşkın bir zamandan beri sektörde olan yöneticilerimiz, yoğun çabalar ve ekip çalışmasının rehberliğinde sektöre bambaşka bir anlayış getirdi. Akılcı proje etüdleri ve daha baslangıçta çözümlenen detaylar sayesinde, proje tesliminden sonra ortaya çıkan servis işlevi neredeyse rafa kaldırıldı. Ayrıntıların irdelenmesi ile birlikte, çağdaş iş anlayışına sadık kalarak, dostlarımıza koşulsuz mutluluk sunmayı hedefledik. 
     Orint, klasik yerleşik yapılanma yerine proje bazında proje konusuyla ilgili ekip çalışması yöntemini tercih etmektedir. Bu yöntemde, üstelenecek projenin konusuna göre proje ekip oluşturulmakta ve iş planı yapılmaktadır. Böyle esnek bir yapı hem idari maliyetleri düşürmekte hem de iş verimini arttırmaktadır. Üstelik 16 yılı aşkın bir zamandır aynı taşeron kadro ile çalışabilme ayrıcalığını elinde tutan inşaat grubu, MS Project ile yapılan inşaat programını ahenk içinde ve limitler dahilinde rahatlıkla yürütebilmektedir.

Tel: 0216 688 8188 
Fax: 0216 688 8193 
Email: 
Adres: Atatürk Mah. 36.Ada Ata2/3 Plaza K:7 D:61-62  İstanbul / Ataşehir

Orint Grup Projeler Haritası

Orint Grup Projeleri

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.