|   |   |  Ortadoğu Grup'dan Kazanç Vakti kampanyasına destek

Ortadoğu Grup'dan Kazanç Vakti kampanyasına destek

İnşaat sektörünün önemli markalarından Ortadoğu Grup, geçtiğimiz haftalarda Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'un duyurduğu konut edinme kampanyasına destek vererek, satıştaki tüm projelerini devletin sunduğu şartlara çekti.

Ortadoğu Grup'dan Kazanç Vakti kampanyasına destek

İnşaat sektörünün önemli markalarından Ortadoğu Grup, geçtiğimiz haftalarda Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'un duyurduğu konut edinme kampanyasına destek vererek, satıştaki tüm projelerini devletin sunduğu şartlara çekti. Yapılan bilgilendirmede Grup, İstanbul’un en çok prim yapan bölgelerinden Sancaktepe’de inşaatını tamamladığı ve yaşamın devam ettiği Resim İstanbul projesindeki kampanyasıyla yüzde 10 İndirim, yüzde 10 peşinat ve 10 yıl 0,98 vade oranı ile Resim İstanbul’a yatırım yapmayı düşünenlerin yüzünü güldürecek bu kampanya pek çok fırsatı da beraberinde getirirken, hemen teslim avantajından faydalanmak mümkün.

1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinin bulunduğu Resim İstanbul’da, 1+1 daire satışları tamamlanırken; yüzde 81,3’ü açık alanlara ayrılan proje, insan odaklı peyzaj düzenlemesi, geniş yeşil alanları, büyüleyici göleti ile dikkat çekerken, sosyal donatı alanları da mevcut. Resim İstanbul’da dinlenme locaları, pergolalar, tenis kortu, açık ve kapalı yüzme havuzu, bisiklet ve yürüyüş yolları ile çocuk oyun parkları, tematik bahçeler ve açık hava sineması bulunuyor. 

Grup’un İstanbul’daki Alibeyköy’de hayata geçirdiği bir diğer projesi olan Resim Yeni Nesil Eyüp’te geçerli kampanya da yüzde 10 indirim, yüzde 10 peşinat ve 10 yıl 0,98 vade oranı ile daireler hemen teslim edilip, tapuları hemen verileceği belirtilirken, büyüklüğü 114-151 metrekare arasında 2+1 ve 3+1 olmak üzere toplam 222 daire ve 9 ticari üniteden oluşan projenin öne çıkan özelliklerinden biri de; yüzde 73’ünün yeşil ve açık alana ayrılmış olması. Projede ayrıca; kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, sauna, kapalı otopark ve 24 saat güvenlik personeli eşliğinde kontrollü giriş çıkışlar aktif ve güvenli bir yaşam sunuyor. 

Grup, İstanbul'un hızla gelişen bölgesi Kağıthane'de hayata geçirdiği Resim Mod Kağıthane projesinde de aynı şartlar dahilinde dev kampanyaya destek verdiğini bildirirken, projede 71-201 metrekare arasında değişen modern mimari çizgilere sahip 1+1, 2+1, 3+1 daireler ile bahçe kullanımlı daire seçenekleriyle birlikte aktif bir site yaşamı sunacak olan kafe, açık ve kapalı yüzme havuzu, fitness, sauna, buhar odası gibi aktiviteler bulunuyor. 

Ortadoğu Grup’un kampanyaya destek verdiği bir diğer proje de Kâğıthane’de hayata geçirilen Resim Modern. Proje, İstanbul’un hızla gelişen bölgelerinden biri olan Kağıthane’deki merkezi konumuyla dikkat çekerken, projede bulunan misafir odası, müzik odası, kapalı havuz, parti odası, bilardo salonu, fitness center, yemek odası, sinema salonu, sauna, toplantı odası gibi alanlar da konut sahiplerinin kullanımına sunuluyor. 

Emlak Haberleri

Etiketler

Emlak Kategorisindeki diğer haberler

 • AVRUPA KONUTLARI ATAKENT 4’TE 2. ETAP SATIŞA ÇIKTI
  AVRUPA KONUTLARI ATAKENT 4’TE 2. ETAP SATIŞA ÇIKTI

  ATAKENT 4 B Geleceğin Bağdat Caddesi olarak adlandırılan lokasyonda Avrupa Konutları Atakent 4’ü geliştiren Artaş İnşaat, şimdi de projenin 2. etabı Atakent 4 B’yi satışa sundu. Alıcılar, 1+1’den 4+1’e 362 konut ve 9 ticari ünitenin yer aldığı projedeki dairelere 0,64 oran, 180 ay vade ve 12 sonra ödeme avantajlarıyla sahip olabiliyor

 • Skyland İstanbul’dan rezidans sahibi olanlara 1 yıl kira garantisi
  Skyland İstanbul’dan rezidans sahibi olanlara 1 yıl kira garantisi

  Eroğlu Gayrimenkul, kamu bankaları tarafından başlatılan konut kampanyası seferberliğine, imza projesi Skyland İstanbul ile katılıyor. Sıfır peşinat ve 180 aya kadar 0,64 faiz oranı ile ev sahibi olmayı kolaylaştıran kampanyadan faydalanan yatırımcılar, ilk 12 ay hiçbir ödeme yapmayacak. Skyland İstanbul rezidansları, cazip fiyat avantajlarının yanı sıra 1 yıl kira garantisi de sunuyor

 • Antalya’ya yatırım yapan kazanıyor
  Antalya’ya yatırım yapan kazanıyor

  Sur Yapı’nın Antalya projesinde ‘‘Rahat Bi Nefes Al’’ kampanyası kapsamında, sağlık çalışanlarına özel 15 bin TL’ye varan ek indirim!

 • Sanayinin Modern Geleceği
  Sanayinin Modern Geleceği

  İstanbul'da Sanayinin, Endüstrinin ve Ticaretin YeniAdresi Modern Sanayi Merkezi Esenyurt’ta Yükseliyor.

 • KONUTTA SALGININ İZLERİ FAİZSİZ ELBİRLİĞİ SİSTEMİ İLE SİLİNECEK
  KONUTTA SALGININ İZLERİ FAİZSİZ ELBİRLİĞİ SİSTEMİ İLE SİLİNECEK

  Cumhurbaşkanlığının himayelerinde düzenlenen dünyanın ilk online Uluslararası COVID -19 Konferansı, İstanbul merkezli olarak gerçekleştirildi. Birçok ülkeden uzman ismin, yerli ve yabancı akademisyenin katılarak salgının sosyal hayata ve iş dünyasına etkilerinin tartışıldığı online konferansta, faizsiz Elbirliği Sistemi’nin Türkiye’deki ekonomik başarısı ele alındı.

 • EGE YAPI’YA İNGİLTERE’DEN ÖDÜL
  EGE YAPI’YA İNGİLTERE’DEN ÖDÜL

  Teknolojik gelişmeleri projelerine taşıyarak insan hayatına değer veren Ege Yapı, Uluslararası İş Güvenliği Ödülü’ne (International Safety Awards) layık görüldü

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.