|   |  Ortadoğu Grup Firması
Ortadoğu Grup

Ortadoğu Grup

  • Kuruluş Tarihi : 1981

  • Proje Sayısı : 11

Ortadoğu Grup, konut, ofis ve residence projeleri, Ortadoğu Grup hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Ortadoğu Grup ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Ortadoğu Grup Hakkında

Ortadoğu Grup Tarihçesi 

1981 yılında İnşaat ve Lojistik faaliyetleri ile sektöre adım atan Ortadoğu Grup, 30 yılı aşkın süre içinde yelpazesini genişleterek Enerji, Sağlık, Dış Ticaret, Gıda ve Çevre Teknolojileri gibi çeşitli alanlara yönelmiş, İnşaat sektöründeki başarısını bu alanlarda da göstererek sayılı şirketler arasına girmeyi başarmıştır.

Çöp Gazından enerji üretimi tesisleri ile yenilenebilir enerji faaliyetlerine başlayan grup, Avrupa’nın en büyük enerji santrali unvanını elde eden; ‘’İstanbul Çöp Gazından Enerji Üretimi projesi’’ ile aynı zamanda Dünya beşincisi olmuştur.

İnşaat ve Enerji sektöründe gösterdiği başarı çizgisini Eğitim ve Kültür alanlarında sosyal sorumluluk projelerine de yansıtan Ortadoğu grup, İstanbul ve Rize’de inşa ettiği kültür ve eğitim merkezlerini Milli Eğitim Bakanlığı’nın hizmetine sunmuş, pek çok kişinin eğitim ve kültür faaliyetlerinden yararlanmasını sağlayarak eğitime olan hassas yaklaşımını kanıtlamıştır.

Konut ve iş yerleri inşaatında Ülkemiz başta olmak üzere birçok ülkede başarılı projelere imza atan Ortadoğu grup Milyar TL seviyesindeki konut projesi portföyü ile faaliyetlerini devam ettirmekte, yakın zamanda Turizm sektöründe de yer alarak adından sıkça söz ettireceğinin sinyallerini  vermektedir.

*Ortadoğu Grup Konut Projeleri

Merkez Zekeriyaköy, Mod İstanbul, Yeni Nesil Eyüp, Resim İstanbul

Tel: 0212 210 2525
Fax: 0212 221 5152
Email: info@ortadogugrup.com.tr
Adres: Kaptanpaşa Mh. Piyalepaşa Bulvarı Ortadoğu Plaza  No:73 Kat:19 Okmeydanı  İstanbul / Şişli

Ortadoğu Grup Projeler Haritası

Ortadoğu Grup Projeleri

Ortadoğu Grup Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.