|   |  Orton Group Firması
Orton Group

Orton Group

  • Kuruluş Tarihi : 2014

  • Proje Sayısı : 2

Orton Group, konut, ofis ve residence projeleri, Orton Group hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Orton Group ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Orton Group Hakkında

HAKKIMIZDA

Orton Group; sektöründe köklü birer geçmişe sahip olan ve başarılı projelere imza atmış Almalar İnşaat, Kılıçoğlu İnşaat ve İskurt İnşaat’ın bir araya gelmesiyle, inşaat sektöründeki tecrübelerinin ışığında, ülkemizin ihtiyaç duyduğu modern ve yenilikçi konut ve ticari ünite konseptlerini gerçekleştirmek üzere kurulmuştur. 
 
Almalar İnşaat, Kılıçoğlu İnşaat ve İskurt İnşaat iştiraki olan Orton Group, bugün ve gelecekte isminin manasında da taşıdığı yeterlilik, sağlamlık ve devamlılık gibi değerlerle sektöründe öncü olmayı hedeflemektedir. 
 
Sermaye gücü ve bölgesel ihtiyaçlara göre gerçekleştirdiği projelerle sektöründe ayrışan Orton Group, her zaman en yüksek kalite standartlarında yapılar inşa etmeyi amaçlayan ve piyasanın en üst standartlarını belirleyen yaklaşımı ile inşaat alanında Türkiye’nin öncü şirketlerinden olma iddiasındadır. 
 
Tüm projelerinde ihtiyaç ve taleplerin maksimum karşılanması ve %100 memnuniyet amacını ilke edinen Orton Group yenilikçi projeleri ile sektöründe öncü olma gayesiyle faaliyetlerini sürdürmektedir.

Tel: 0216 412 2101
Fax: 0216 412 2101
Email: info@orton.com.tr
Adres: Hürriyet Mahallesi. Çalıkuşu Caddesi. No: 40 İstanbul / Kartal

Orton Group Projeler Haritası

Orton Group Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.