|   |  Orveon Group Firması
Orveon Group

Orveon Group

  • Kuruluş Tarihi : 2016

  • Proje Sayısı : 1

Orveon Group, konut, ofis ve residence projeleri, Orveon Group hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Orveon Group ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Orveon Group Hakkında

Orveon Kurumsal

Biz Kimiz?

İzmir merkezli Orveon Group Uluslararası İnşaat Proje Danışmanlığı San. ve Tic. Ltd. Şti., sahip olmaktan gurur duyacağı değerler ile kendisini sürekli geliştirecek dinamik bir vizyon temelinde 2016 yılında  kurulmuştur. Kararlı ve dik duruşuna mutlak iş disiplinini de ekleyerek kendi parlak geleceğine göz kırpmaktadır. 

Orveon markası, sakin ve dinamik şekilde işleyen bir mekanizmayı andırır. İleriyi öngörebilen ve modern çizgiler taşıyan evrensel bir imaja sahiptir. Başarı odaklı felsefesi ile kendi yolunda ilerleyen bir tarzı vardır. Bu da onun ayakları yere basan güçlü, kurumsal yapısını oluşturur. Yaptığı her işte elde ettiği tecrübe ile her daim gelişmeye açıktır. Aldığı her işi başından sonuna dek sahiplenen karakteriyle hedef kitlesine güven verir. 

Orveon Group; tüm bu değerlerin ona kattığı girişimci ruh ve fonksiyonel iş prensibiyle sektörde layıkıyla hizmet verebilecek sımsıkı bağlara sahip kocaman bir ailedir.

Vizyon - Misyon

Misyon

Yüksek kalite ve standartlara sahip güvenli , estetik yaşam alanları oluşturarak katma değer sağlamak.

Vizyon

2023 Yılına kadar bölgenin en tanınmış ve güvenilir markalarından biri olmak.

Kalite ve Hizmet Taahhütümüz

Başarının kolayca ve kendiliğinden gelmeyeceğini bilgi, özveri, cesaret ve yüksek iletişim gücü gerektirdiğini düşünerek ekip üyelerimizin, çözüm ortaklarımızın gelişimlerine katkıda bulunabilmek adına şirket içi eğitimler ile hizmet kalitesini her geçen gün bir adım yukarı taşımaktayız.

Tasarım ile uygulamalarımız da yenilikçi ve detaycı bakış açımızın yanı sıra kaliteye göstermiş olduğumuz özen ile Müşteri Memnuniyetini en üst seviyeye ulaştırmayı hedeflemekteyiz.

Kalite politikamızı, kaliteli ürün ve hizmetlerin herkes için ulaşılabilir olduğunu  savunan bir anlayış ile geliştirmekteyiz.

Kurum olarak tüm hizmetlerimiz de çözüm odaklı olacağımızı,
Hayata geçirmeyi planladığımız tüm projelerde çevreye ve doğaya saygılı olacagımızı,
Uygulamalarımızdan kaynaklı temasta olduğumuz  insanların sağlığına ya da mülklerine gelebilecek zararlara karşı gerekli önlemleri alacağımızı,
Hizmet içi eğitimlere, sektörel yeniliklere, yasal sorumluluklarımıza  ve yönetsel becerilerimizin gelişimine göstereceğimiz özen ile Müşteri Memnuniyetini GARANTİ edeceğimizi TAAHHÜT ederiz.

Telefon: 0232 970 1318
Fax: 0232 970 1318
Email: info@orveon.com
Adres: Adalet Mah. Manas Blv. Folkart Towers A Kule No: 47 Kat: 28 / 2809 Bayraklı / İZMİR

Orveon Group Projeler Haritası

Orveon Group Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.