|   |   | 

Oryapark İstanbul, Konfor ve Hizmet Farkı İle Geliyor!

Oryataş'ın kendi arazisi üzerinde bulunan çok fonksiyonlu konut projesi Oryapark İstanbul, 2 rezidans kulesi, ofis kulesi, alışveriş caddesi ve 5 yıldızlı otelle yükseliyor!

Oryapark İstanbul, Konfor ve Hizmet Farkı İle Geliyor!

İstanbul'un çevre bağlantı yolları ve ana arterlerinin kesişme noktasında her iki köprüyede yakın bir konumda yer alan Oryapark İstanbul bir rezidanstan beklenen konfor ve hizmeti uygun şartlarda sakinlerine sunuyor. 

İlk etabı 2016 yılında tamamlanacak olan projede ön satışlar başladı. 

İnsanlara mutlu, keyifli bir yaşam sunmak vizyonu ile yola çıkan Oryapark İstanbul, sunduğu konfor ve hizmet farkının yanı sıra mimari özellikleri ve özenli peyzajıyla da dikkat çekiyor. 

Tüm dairelerinden panoramik bakış açısı sunan çok fonksiyonlu proje 526 dairelik 36 katlı 2 rezidans kulesi, ofisler, alışveriş caddesi ve otelden oluşuyor. 

Her metrekaresinde konfora özen veren, modern çizgiler ile tasarlanan daireler 1+1'den 4+1'e kadar çeşitlere sahip. Crown Plaza Oryapark otelinin yanında yükselen LED sertifikalı ofis kulesi ise çalışma verimliliği ve çalışan güvenliğini ön planda tutan mimari özelliklere sahip.

Aralarında bankadan, kuaföre kadar temel ihtiyaçlara hitap edecek 20 mağazanın hizmet vereceği, açık otoparkı olan "Alışveriş caddesi" de gerek mimarisi gerekse premium markaları ağırlayan mağazaları ile bölgeye kalite ve ayrıcalık katmaya hazırlanıyor. 

Oryapark İstanbul'da rezidanslar metrekaresi lansmana özel 5.200 TL'den başlayan fiyatlar ile satışa sunuldu. 

Ödeme Koşulları:
Proje için TEB, Akbank ve Garanti Bankasından uygun şartlarda faiz ile kredi alınabiliniyor. Ayrıca 2016 yılı sonuna kadar 0 faiz ile şirket vadesi avantajı sunuluyor. 

İlk 4 ay aidatlar Oryapark ödeyecek!
Oryapark İstanbul'da rezidanslar mimari açıdan maksimum konfor sağlamak amacı ile tasarlandı. Daireye özel panoramik manzara sunan proje etrafındaki orman, deniz gibi var olan doğal unsurlarla temas etmeyide sağlıyor. Projede hayatı her yönüyle kolaylaştırmayı amaçlayan sosyal ve renkli yaşam alanları da yaratılıyor. 

Her yol Oryapark İstanbul'a çıkıyor!
Oryapark İstanbul ulaşım açısından avantajlı bir konumda yer alıyor. İstanbul'un ana arterlerinin üstünde, her iki köprünün kesiştiği noktada, 3. köprü bağlantı yoluna 2 kilometre mesafede yer alan Oryapark İstanbul, normal hava ve yol koşullarında Bebek'e de, Bağdat Caddesi'ne de 20 dakika uzaklıktadır. 

Çevre Dostu LED Sertifikalı Ofis Katları
Oryapark projesi içinde önemli bir yere sahip olan 27 katlı ofis kulesi, 5 yıldızlı Crown Plaza'nın yanında 25 ofis katı, lobi ve restaurantlardan oluşuyor. Çevre dostu bina olarak tasarlanan, LED Gold Sertifikasına sahip ofis binaları alışılmışın dışında farklı, aktif, dinamik ve saygın bir iş hayatı sunuyor. 

Premium Alışveriş Caddesi
Oryapark İstanbul'da yer alan ve içinde 20 seçkin markayı barındıran alışveriş caddesinde marketten kuaföre, konsept cafelerden eczaneye kadar farklı alanlarda pek çok mağazanın yanı sıra açık otopark alanı da bulunuyor. 

Emlak Haberleri

OryaPark Projesinden Bilgi Alın

Ad*

Soyad*

Telefon*

Email*

Gönder

Emlak Kategorisindeki diğer haberler

 • Mekansal Plan Aşamaları Nelerdir?
  Mekansal Plan Aşamaları Nelerdir?

  Mekansal plan, İmar Kanunu çerçevesince hazırlanan, kapsadıkları alan ve amaçları açısından üst kademeden alt kademeye doğru sırasıyla; mekânsal strateji planı, çevre düzeni planı ve imar planını kapsayan plandır.

 • Aplikasyon Nedir?
  Aplikasyon Nedir?

  Aplikasyon krokisi kim tarafından düzenlenir? Aplikasyon krokisi başvurusunda gerekli belgeler nelerdir?

 • Ödül İstanbul'da yeni kampanya!
  Ödül İstanbul'da yeni kampanya!

  Özyurtlar Holding, 'Ödül İstanbul' projesinde yeni bir kampanyaya start veriyor. Kampanyaya göre;'Ödül İstanbul'dan yüzde 5 peşin veayda 1.900 TL taksitle ev almak mümkün olacak.

 • Çok Kazandıran Yatırım: Sinpaş Gökorman
  Çok Kazandıran Yatırım: Sinpaş Gökorman

  Gökorman, orman manzaralı konumuyla ‘Lokasyona’, doğadan ilham alan özgün mimarisi ile ‘Tasarıma’, 44 yıllık Sinpaş güvencesi ve kalitesi ile ‘Markaya’ yatırımın en ideal adresi olacak.

 • IFC, Greenox Projesine Edge Sertifikası Verdi
  IFC, Greenox Projesine Edge Sertifikası Verdi

  Greenox, Dünya Bankası Grubu üyesi IFC (Uluslararası Finans Kurumu) tara-fından ülkemizde ilk defa uygulanacak EDGE (Yüksek Verimlilik için Tasarımda Mükemmellik) Sertifika Programı kapsa-mında, aday gösterilen özel sektör projeleri arasından seçilen tek proje ol-du.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer