|   |  Osa Grup Yapı Firması
Osa Grup Yapı

Osa Grup Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 2011

  • Proje Sayısı : 2

Osa Grup Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Osa Grup Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Osa Grup Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Osa Grup Yapı Hakkında

HAKKIMIZDA


Firmamız 2011 yılında endüstriyel hammadde üretim  sektöründe yaşanan sıkıntılara çözüm getirebilmek, sektörde eksikliği hissedilen profesyonel müteahhitlik hizmetlerini sağlamak amacıyla iş hayatına başlamıştır.  Osa Grup Yapı Ltd. Şti. ortaklık yapısının sağlamış olduğu finansal güç ve grup şirketlerimizin kattığı tecrübeyle beraber sektörde avantajlı bir konuma gelmiştir.  Kuruluşumuzdan bugüne geçen kısa sürede, firmamız gerek aldığı ihaleler gerekse günbegün büyüyen makina-ekipman parkıyla gücünü katlamıştır.

Doğadan sağlanan her çeşit endüstriyel hammaddenin üretimi, işlenmesi, pazarlaması  ve nakliyesi  işlerinde uzun süreli üstlendiği tüm projeleri başarı ile sürdürmektedir.


VİZYONUMUZ


OSA GRUP YAPI olarak, üreten ve istihdam sağlayan sanayicimize ihtiyacı olan endüstriyel hammaddeleri; doğal dokuyu bozmadan, birim-maliyet çerçevesinde ekonomik, kısa zaman-çok iş normlarına sadık kalarak maksimum verimle üretmeyi kendimize görev bildik. Bu görevi, bugüne kadar dürüstlük ilkesinden ödün vermeden yerine getirdik ve getirmeyi taahhüt ediyoruz.

Kaliteli ve istikrarlı  üretim her zaman sorumluluklarımızın başında gelir ve çevre bizim için önemlidir; çevreye zarar vermeden taahhütlerimizi yerine getirmeye gayret göstermek Osa Grup Yapı firmamızın önceliğidir. İş sağlığı ve güvenliği ise bizim için olmazsa olmazlardandır.

Firmamız taahhüt ettiği, bitirdiği ve devam etmekte olan işlerini; kalifiye teknik personel, yeni makine-ekipman ve kamyon parkı ile dünya standartlarıyla yarışarak başarıyla yöneteceğini ispatlamıştır.


MİSYONUMUZ


Gelişen ve hızla büyüyen ülkemizde ihaleli müteahhitlik hizmetleri alan ve üreten sanayicilerimizin, iş ortakları ve alt işverenleri ile koordinasyon sancıları çektikleri bir gerçek. Bu gerçekten yola çıkan firmamız, üstlendiği işlerde sanayicilerimizin yükünü ve sorumluluğunu paylaşarak hedefleri kolay ulaşılabilir hale getirmeyi hedeflemektedir.  Prensiplerinden ödün vermeden ilkeli ve sağduyulu bir yapı oluşturmanın gayreti ve heyecanı içerisinde dinamik ve değişken sektörde sürekli ivme almak istiyoruz.

Tel: 0312 211 0661

Fax: 0312 211 0661

Email: info@osagrupyapi.com.tr

Adres: Osa Grup Yapı İnş. Harf. Nak. Mad. Mak. ve Teçh. Taah. San. ve Dış. Tic. Ltd. Şti. Limak Çimento Fabrikası Üssü Güvercinlik Mevkii 06562 Ankara Etimesgut

Osa Grup Yapı Projeler Haritası

Osa Grup Yapı Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.