|   |  Osmanoğulları İnşaat Firması
Osmanoğulları İnşaat

Osmanoğulları İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1988

  • Proje Sayısı : 3

Osmanoğulları İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Osmanoğulları İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Osmanoğulları İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Osmanoğulları İnşaat Hakkında

Osmanoğulları Şirketler Grubu

Osmanoğulları; Şirketler Grubu olarak faaliyet göstermektedir. Asıl faaliyet konumuzu İnşaat ve Taahhüt işleri oluşturmaktadır. Bununla ilgili çeşitli büyüklükte ve tipte büyük projeler üretmekte ve bunları giderek geliştirmekte ve çoğaltmaktayız.
 
Amacımız
Amacımız daha kısa zamanda daha çok konut üreterek halkımıza uygun maliyetlerde ferah ve yaşanabilir bir çevreyle, iyi tasarlanmış mimari projeleri ile sağlam, güvenilir konutlar üretmektir.
 
Çalıştığımız Bölgeler
Projelerimiz, ağırlıklı olarak İstanbul ilimizin Büyükçekmece ve Beylikdüzü ilçelerinde yer almaktadır. Bölge hem planlama hem de yapıların tekniğine uygun olarak inşaa edilmesi açısından gecekondu yerleşimleri olmayan, alt yapısı tamamlanmış, şehir gürültüsünden uzak, ulaşım sorunları çözümlenmiş, İstanbul'un gelecek vaadeden önemli yerleşim birimlerindendir.
 
Yatırımlarımız
Bizler grup olarak sağlık, eğitim, gıda, turizm ve sigortacilik alanlarında da kalıcı projeler üretmekteve yatırımlar yapmaktayız. Firmamız, bugüne kadar gercekleştirmiş olduğu başarılı çalışmalar, etkili konut projeleri, ve ilkeli ticari anlayışı ile İnşaat sektöründe bir marka olmuştur. Osmanoğulları İnşaat, aldığı ilgi ve destekle güçlenmekte ve teveccühlerinize layık olabilmek için daha çok çalışarak daha büyük işler yapmak arzusunda ve kararlılığındadır.
 
Misyonumuz

Güvenin Adresi
Gelecek kuşaklara güvenin adresi olarak grubumuzu teslim etmek amacındayız. %100 Müsteri Memnuniyeti felsefemizden asla ödün vermeden geldiğimiz bu noktada, rekabetçi hizmet anlayışımız ile siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için hiç durmadan çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz.
 
Hedefimiz
Hedefimiz çağdaş tasarımları modern mekanlarla buluşturma, güvenli konforlu mekanlar üretmektir. Biliyoruz ki seçiminiz aslında hayat tarzınızdır.
 
Müşteri Memnuniyeti
Bizlere gösterdiğiniz güven ve teveccühle hizmetlerimizde kaliteyi uygun fiyatlarla buluşturup sizlere en iyi sunmak bizim öncelikli görevimizdir.

Tel: 0212 883 2626
Fax: 0212 883 8018
Email: bilgi@osmanogullariinsaat.com.tr
Adres: Turgut Özal Bulvarı. No:54 İstanbul / Büyükçekmece

Osmanoğulları İnşaat Projeler Haritası

Osmanoğulları İnşaat Projeleri

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.