|   |  OXO Yapı Firması
OXO Yapı

OXO Yapı

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 2

OXO Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, OXO Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve OXO Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

OXO Yapı Hakkında

Hakkımızda

OXO YAPI AŞ öncesinde Makrofokus İnşaat, Makro Mimarlık, Fokus İnşaat ve Güryap AŞ adları altında bir çok özel işlere imza atmış firmaların birleştiği ve bilgi birikimiyle estetik, dinamik, ergonomik, ekolojik ve en önemlisi sağlam yapılar yapmayı kendine amaç edinmiş bir inşaat firmasıdır.
Her zaman özel yerlerde özenli,kaliteli butik işler yapmayı kendine yol edinerek, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürülebilir bir büyümeyi amaçlar. OXO YAPI AŞ kaliteden ödün vermeyen anlayışıyla her zaman sektörde zirveyi temsil eder.
 
Misyonumuz Hedefimiz Hayalimiz

Konut sektöründe mükemmeli uygulayan firma olarak insanlara kaliteli hizmet sunarak kendimizi, çalışanlarımızı ve her şeyden önemlisi müşterilerimizi mutlu etmek.
Amacımız çok para değil, nitelikli iş yaparak nitelikli para kazanmaktır.
OXO YAPI öncesinde yaptığı işlerle bölgede köklü ve saygın bir yere sahiptir. Moda Apartment, Moda Natura Villas, Moda Marine, Saray Hasbahçe projeleri bölgede ses getiren ve örnek projeler olarak gösterilmektedir. Yeni projesi Eco Marine aynı çizgiyi devam ettirerek Alanya'ya yeni bir eser katacağına inancı tamdır.
İlkelerimiz
Dürüstlük
Güvenilirlik
Sorumluluk
Liderlik
Yenilikçilik,Yaratıcılık,Değişime Açıklık
Verimlilik ve Etkinlik
Kalite ve Sonuç Odaklılık
Şeffaflık
Çalışan ve Müşteri Memnuniyeti
Ekip Çalışması
Kurumsal ve Sosyal Sorumluluk Sahipliği

Telefon: 0242 542 0101
Faks: 0242 522 4361
Email: info@oxoconstruction.com
Adres: Merkez Mh Şehit Murat Güney Cd No:2 07425 Kestel Alanya, Antalya / Türkiye

OXO Yapı Projeler Haritası

OXO Yapı Projeleri

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.