|   |  OXO Yapı Firması
OXO Yapı

OXO Yapı

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 4

OXO Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, OXO Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve OXO Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

OXO Yapı Hakkında

OXO İNŞAAT HAKKINDA

OXO İnşaat, Makro Mimarlık, Fokus İnşaat, kendi sektörlerinde uzun yıllara dayanan tecrübeleriyle edinilen güçlü yönler üzerine kurulmuştur ve aynı zamanda Orta Doğu Holding'in ortağıyız.

Firmanın rekabetçi fiyatlarla lüks ve konfor sağlama, kapsamlı hizmet ve tam müşteri memnuniyeti ilkeleri, Oxo İnşaat'ın başarılı ve geçmiş projeleriyle konut ve inşaat pazarında mükemmel bir üne sahip olduğu anlamına gelir. Projelerimiz kendi mimarlarımız, mühendislerimiz, tasarımcılarımız ve teknik ekibimiz tarafından yürütülmektedir. Avantajımıza göre, yönetici ortaklarımızdan ikisinin, uzun yıllar boyunca projelerin tasarlanması ve uygulanması için harcanan deneyimli mimarlar olması.

BİZİM HİKAYEMİZ

OxO İnşaat'ın görünür ticaret stratejileri ve tek fiyat politikası vardır. Harika evler alabilmeniz için her zaman yeni projelerimiz var. Sizin için her zaman plan dışı projelerimiz ve farklı tekliflerimiz var. Öncelikle ihtiyaçlarınızı dikkatle dinliyoruz ve sonra bazı teklifler düzenliyoruz. Uygun fiyat ve taksit her zaman tekliflerimizde. Lütfen bizimle iletişime geçin ve ikinci dairenizi satın alın!

INVEST IN ALANYA

Gayrimenkul satın almak ve sahip olmak, hem tatmin edici hem de kazançlı olabilen heyecan verici bir yatırım stratejisidir.

Yeni inşaat özellikleri, satışlarındaki emsallerinden daha hızlı bir şekilde değerlenme eğilimindedir. Yeni gelişmeler sakinlerde, perakende kuruluşlarda, okullarda ve diğer tesislerde hızla büyüyen nüfusa hizmet etmek için hızla artmaktadır. Bu, daha fazla sakin bölgeye girmeye devam ettikçe, talebi arttırıp toplumu oluşturmaya devam ettikçe mülk değerlerini artırmaya yardımcı olur. Büyüyen bir nüfus, her yatırımcının aradığı şeydir. Öte yandan, hayat geçiyor ve bir yazlık evin olması gerekir. Geleceğinize yatırım yapmak için bazı dairelere sahip olmalısınız.

Yeni inşaat mülkleri, yasaların gerektirdiği bir üretici garantisi ile birlikte gelir. Tipik olarak, garantiler 10 yıla kadar tüm sistemleri (elektrik, su tesisatı, ısıtma ve iklimlendirme) olduğu gibi malzemeleri ve işçiliği de kapsar.

Alt çizgi

Gayrimenkul yatırımcıları mülklerini ister kira geliri elde etmek isterse de, mükemmel satış fırsatı doğana kadar zamanını ısırmak için kullanıyor olsunlar, bir mülkün toplam değerinin nispeten küçük bir kısmını ödeyerek sağlam bir yatırım programı oluşturmak mümkündür. Ancak, herhangi bir yatırımda olduğu gibi, genel piyasa yukarı veya aşağı olsun, gayrimenkul içinde kar ve potansiyel vardır.

Projelerimizle size gerçek bir kar sunuyoruz. Oxo Construction'da çok fazla seçeneğiniz var. Deniz Kenarı Konutları, Helal Konut Projeleri, Ekolojik Projeler. % 20 ila% 50 peşinat oranlarımız var. Ayrıca size 24 aya kadar taksit imkanı sunar. Yeni projeler için, Plan Dışı Fiyatlardan yararlanmanız gerekir.

Lütfen aşağıdaki numaralardan ve e-posta adresinden en iyi uzman olan CBDO ile temas kurmaktan çekinmeyin.

Biz Çalışıyoruz, Detayları Anlatıyoruz ve Sizi Koruyoruz.

Telefon: 0242 542 0101
Faks: 0242 522 4361
Email: info@oxoconstruction.com
Adres: Merkez Mh Şehit Murat Güney Cd No:2 07425 Kestel Alanya, Antalya / Türkiye

OXO Yapı Projeler Haritası

OXO Yapı Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.