|   |   | 

Oyuncak Devi Lego'ya Yeni CEO

Oyuncak devi Lego Grup, şirketin yeni bir CEO ile çalışacağını duyurdu. Danimarkalı oyuncak şirketinin yeni CEO'su, Niels B. Christiansen olacak.

Oyuncak Devi Lego'ya Yeni CEO

Danimarka merkezi küresel oyuncak devi Lego, Niels B. Christiansen'in yeni CEO olarak Ekim 2017 itibarıyla göreve başlayacağını duyurdu. Christiansen'in daha önce küresel endüstri devi Danfoss'u yönettiği belirtiliyor.

Lego'nun yeni CEO'su Niels B. Christiansen'in uzun zamandır gruba yöneticilik yapan Bali Padda'nın yerini alacağı kaydediliyor.

Lego'dan yapılan açıklamada, ünlü oyuncak grubunun yeni yönetim kadrosu ile dünya çapındaki çocuklara farklı oyun deneyimleri sunmaya devam edeceği kaydedildi.

Yeni CEO Christiansen, 2004 yılında Danfoss'a yönetici oldu ve 2008'e kadar bu görevde kaldı. Lego'nun misyonunun geleceği inşa edecek çocuklara ilham kaynağı olmak ve onların gelişmeleri olduğunu belirten Christiansen, aile şirketi olan ve 130'dan fazla ülkede satış yapan şirketin yönetimini Ekim ayından itibaren üstlenecek.

Gündem Haberleri

Etiketler

Gündem Kategorisindeki diğer haberler

  • Bir milyon ton pamuk üretimi hayal değil
    Bir milyon ton pamuk üretimi hayal değil

    Adana Çiftçiler Birliği Başkanı Mutlu Doğru, bu yıl pamuk rekoltesinde yüzde 20’lik artış beklediklerini belirterek, 2017 bitmeden priminin 90 kuruş olarak açıklanması halinde pamuk üretiminin 1 milyon tona ulaşacağını söyledi.

  • Markalar ‘Bayim Olur musun dedi, birçok kişi kendi işinin patronu oldu!
    Markalar ‘Bayim Olur musun dedi, birçok kişi kendi işinin patronu oldu!

    Katılımcı marka, m2 ve ziyaretçi sayısı bazında Avrupa ve Ortadoğu’nun birincisi olma özelliğini taşıyan Bayim olur musun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı, Medyafors Fuarcılık organizasyonu, UFRAD işbirliği ve Coldwell Banker Türkiye Ana Sponsorluğunda 12-15 Ekim tarihleri arasında CNR Fuar merkezinde düzenlendi.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer