|   | 
Öz-Bostan İnşaat

Öz-Bostan İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1982

  • Proje Sayısı : 1

Öz-Bostan İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Öz-Bostan İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Öz-Bostan İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Öz-Bostan İnşaat Hakkında

Hakkımızda

 

Öz-Bostan İnşaat; 1982 yılında inşaat sektörüne ilk adımını atmıştır. 1982 yılından beri 30 yılı aşan tecrübesi ile yurt içi ve yurt dışnda yeni inşaat yönetmeliklerine uygun, mimari prensiplere dayalı, çevreye duyarlı ve şartlar ne olursa olsun kaliteden ödün vermeyen; müşterilerin huzur ve refahına önem veren anlayışı sayesinde haklı bir güvene layık görülmüştür. Faaliyete geçtiği yıllarda oluşturulmuş 12 kişilik ekip bu zamana kadar süregelen 33 yıl içerisinde katlanarak büyümüştür; 1992 yılında şirketleşmiş olan Bostan İnşaat şu anda bünyesinde mimarından mühendisine; iş geliştirme personelinden şantiye şefine kadar kendini devamlı yenileyen çalışma arkadaşlarından oluşan bir ekip bulundurmaktadır. Sağlanan hizmetler etüt planlarının hazırlanması, mimari, statik, elektrik, yangın ve tesisat projelerinin hazırlanması ve sonuç olarak hazırlanan bu projelerin en güvenilir ve en yeni teknoloji yardımıyla hayata geçirilmesini kapsamaktadır.

 

Vizyonumuz; Bugünden yarınların talep ve gereksinimlerini görerek müşterilerimizin; mimari modern ve teknolojik gelişmelerden üst düzey yararlanmalarını sağlayıp bunu pratiğe aktararak sağlıklı yaşam alanları oluşturmak.

 

Misyonumuz; Modernite, sanatsal bakış açısı ve son teknoloji ile inşaa ettiğimiz yaşam alanlarının kuşaktan kuşağa aktarılabilmesini ilke edinerek dürüstlük, doğruluk ve güven üzerine kurulu karşılıklı kazancın sağlandığı çözümler ortaya koymak ve en üst seviyede memnuniyet anlayışını oluşturmak.

Tel: 0216 307 0577
Fax: 0216 307 0577
Email: info@ozbostan.com
Adres: Topselvi Mah. Sanayi Cad. İhsan Sk. No:1 Pk:34873 İstanbul / Kartal

Öz-Bostan İnşaat Projeler Haritası

Öz-Bostan İnşaat Projeleri

Öz-Bostan İnşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer