|   |  Öz Bulut Yapı Firması
Öz Bulut Yapı

Öz Bulut Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 2009

  • Proje Sayısı : 1

Öz Bulut Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Öz Bulut Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Öz Bulut Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Öz Bulut Yapı Hakkında

İnşaat sektöründe 1999 yılından bu yana edindiğimiz bilgi birikimi ve tecrübeleri, genç ve dinamik kadroların verdiği destekle güçlendirerek 2009 yılında kurduğumuz Öz Bulut Yapı Taah. İnş. Gıda San. ve Tic. Ltd Şti. kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede inşaat sektöründe tanınmış ve birçok projeye imzasını atmıştır.

Firmamız kuruluşundan bugüne Türkiye genelinde Milli Eğitim Bakanlığı, Milli Savunma Bakanlığı ve Bağlıları, Özel İdareler, Belediyeler ve Kaymakamlıklar başta olmak üzere birçok kamu kuruluşu ve özel sektörün üst yapı, alt yapı, bakım, onarım ve tadilat projelerini üstlenmiş ve sorunsuz olarak gerçekleştirmiştir.

Başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Öz Bulut Yapı Taah. İnş. Gıda San. ve Tic. Ltd Şti. bugün ve gelecekte inşaat sektöründe hizmet vermeye devam edecektir...

Tel: 0378 227 2827
Fax: 0378 227 8216
Email: ozbulut@ozbulutyapi.com.tr
Adres: Kemerköprü Mah. Davut Fırıncıoğlu Cad. Kelepir Ap. No: 64/2 Merkez Bartın / Amasra

Öz Bulut Yapı Projeler Haritası

Öz Bulut Yapı Projeleri

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.