|   |  Öz Rize Gıda Firması
Öz Rize Gıda

Öz Rize Gıda

  • Kuruluş Tarihi : 1949

  • Proje Sayısı : 1

Öz Rize Gıda, konut, ofis ve residence projeleri, Öz Rize Gıda hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Öz Rize Gıda ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Öz Rize Gıda Hakkında

Öz Rize

1949 yılından bu yana kalitesinden ödün vermeden ev dışı tüketim sektöründe öncülüğünü her geçen gün artırarak sürdüren firma, sektörde gerçekleştirdiği birçok yenilik ile Türkiye piyasasında önemli yere sahiptir.

Gıda’dan temizlik ürününe kadar sunduğu geniş ürün yelpazesi ile bugün 4500 üzerinde ürünü 5750 Müşteri ile paylaşmaktadır. Firmanın yıllardır büyüyerek ilerleyebilmesinin nedeni hiç şüphesiz müşterilerine verdiği değerdir. Müşterilerin taleplerine sıfır hata politikası ile çözüm sunabilmek adına 7/24 destek veren  telefon veya mail aracılığı ile günün her saati ulaşılabilen marka, Türkiye’ nin çeşitli il ve ilçelerinde bulunan 3 Şube , 85 Filo araç ile siparişlerin en hızlı ve güvenli şekilde ulaşımını sağlar. Firma dünya trendlerini inceleyerek, teknolojiyi güncel olarak kullanıp satış sonrası hizmetleri kontrol altına alır ve müşteri memnuniyetini yakından takip eder.

1950 ‘li yılların geleneksel ticari ahlakıyla günümüz profesyonel yaklaşımlarını harmanlayan firma yönetimi sektördeki liderliği korumak ve tüketicilerimizin nezdindeki haklı değeri sürdürmek adına sürekli yatırım yaparak ilerlemeye devam etmektedir.

Tüketicinin tercih ettiği markalara ev sahipliği yapmak, sürdürülebilir karlılığı sağlamak kaliteli iş yapabilmenin gereklerini yerine getirmekle mümkündür. Öz Rize bu doğrultuda kendini kanıtlamış ISO 9001 Kalite Belgesi ile tescillenmiştir. Gıda da Unilever, Unipro (AKK), Çaykur, Ovalette, Puratos.. temizlikte Dıversey gibi birçok marka ile iş ortaklığı bulunup,  160’den fazla çalışanı ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Rize’nin doğallığı ve çalışkanlığını ilke edinerek en üstün kalitedeki hizmeti en uygun fiyatlar ile zamanında teslim eden Öz Rize,  başarı merdivenlerini her geçen gün büyüyerek daha hızlı çıkmaktadır.

 

Kalite Politikamız
Firmamız; insan sağlığına, gıda güvenliğine ve kaliteye azami ölçüde özen göstererek mevzuatlara, standartlara ve müşteri beklentilerine uygun ürün/hizmet sunmayı kendine amaç edinmiştir.
Temel politikamız ”Sıfır Hata” prensibini benimseyerek, sürekli iyileştirme anlayışı ile müşterilerimizin memnun olsa dahi onlara daima daha iyisini vermeye çalışmaktadır. Atalarımızın izinden Rize’den çıktığımız bu yolculukta yıllardır gösterdiğimiz istikrarlı başarımızın temeli budur.

 

Hizmet Verdiğimiz İller

Ankara Dağıtım Bölgesi

Bolu, Karabük, Zonguldak, Bartın, Düzce, Çankırı, Kastamonu, Çorum, Kırıkkale, Eskişehir, Afyon ve Kütahya illerine hizmet vermekteyiz.

 

Kayseri Dağıtım Bölgesi

Sivas, Yozgat, Kırşehir, Nevşehir, Aksaray, Malatya, Niğde, ve Tokat illerine hizmet vermekteyiz.

 

Gimat Dağıtım Bölgesi

Faaliyet alanlarımızdaki müşterilerimize toptan ve parekende hizmet vermektedir.

Telefon: 0312 211 0920
Telefon: 0312 211 0928
Faks: 0312 211 0929
Email: ozrize@ozrize.com.tr
Adres: A.O.Ç Kantar Girişi 500 metre Yenimahalle / ANKARA

Öz Rize Gıda Projeler Haritası

Öz Rize Gıda Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.