|   |  Ozan Yapı Firması
Ozan Yapı

Ozan Yapı

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 3

Ozan Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Ozan Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Ozan Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Ozan Yapı Hakkında

“ Sizi düşünüyoruz;
yaşama alışkanlıklarınıza uygun çözümler ile
sizi düşünen evler inşa ediyoruz. ”

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini tespit ederek, onlara değer katacak yaşam alanları yaratmak, satış ve satış sonrasında tüketici haklarını koruyarak müşteri memnuniyeti odaklı, güvenilir, kolay erişilebilir ve kaliteli hizmet üretmek amacıyla çıktığımız yolda, OZAN YAPI tecrübesi ve güvencesi ile sizlere sunduğumuz OZAN TOWER, sizlerin beklentilerini en iyi şekilde karşılamak üzere tasarlandı.

Son deprem yönetmeliğine uygun olarak, radye temel üzerine 1.sınıf inşaat malzemeleri kullanılarak inşa edilen, 1+1 ve 2+1 konseptinde 194 daireden oluşan OZAN TOWER; huzurlu, gürültüden uzak bir ortamda, toplu ulaşım noktalarına, çevre ve bağlantı yollarına ve alışveriş merkezlerine yakın bir konumda bulunmaktadır.

Sizler için rezidans konforunda bir yaşam ve sayısız avantajları birarada sunduğumuz OZAN TOWER ile ilgili detaylı bilgi alabilmeniz ve örnek dairelerimizi gezmeniz için sizleri Satış Ofisimize bekliyoruz.

Tel: 0530 175 2133
Fax: 
Email: 
Adres: Çambayırı Cd., 06790 Ankara / Etimesgut

Ozan Yapı Projeler Haritası

Ozan Yapı Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.