|   | 
Özbaş Yapı

Özbaş Yapı

 • Kuruluş Tarihi : 2010

 • Proje Sayısı : 3

Özbaş Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Özbaş Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Özbaş Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Özbaş Yapı Hakkında

2010 yılında Ömer Faruk Baş tarafından İstanbul Kağıthane'de konut projeleri geliştirmek üzere kurulmuştur. Ömer Faruk Baş, sektörde 20 yıl önce İstanbul-Bağcılar'da yaptığı 11 daireli konut projesi ile adım atmış, o tarihte 20 yıl önce İstanbul-Bağcılar'da yaptığı 11 daireli konut projesi ile adım atmış; o tarihten bu yana yüzlerce daire ile 11 cami inşasını ve birçok altyapı projesini sorunsuz gerçekleştirmiştir.

Özbaş Yapı 2011 Van depremini sektörde bir milat olarak görmüş ve İstanbul ili Kağıthane İlçesi ile 4.Levent semtlerinde kentsel dönüşüm projeleri gerçekleştirme vizyonu ile harekete geçmiştir.Bu vizyonun ilk ayağı olan ''Residence Trea''ya Kağıthane İlçesi'nin ilk kentsel dönüşüm projesi olarak başlamıştır.
Hedefimiz 2014 yılının yaz aylarında İstanbul'un Erguvan Mevsiminde daire sahiplerini Residence Trea'nın eşsiz konforuyla buluşturmaktadır.

Tel: 0212 325 3035
Fax: 0212 325 3666
Email: bilgi@ozbasyapi.com.tr
Adres: Esentepe Mah. Kardeşler Cad. No:48 İstanbul / Şişli

Özbaş Yapı Projeler Haritası

Özbaş Yapı Projeleri

Özbaş Yapı Haberleri

 • Trea Residence'ta Sosyal Donatılar
  Özbaş Yapı

  Trea Residence'ta Sosyal Donatılar

  2014 yılının yaz aylarında tamamlanması planlanan proje, inşaat alanında 20 yıla yakın tecrübesiyle ÖZBAŞ YAPI güvencesinde inşa ediliyor.Eviniz ya da ofisinizi, İstanbul’un ekonomi dünyasının merkezi...

 • Hybrid Levent Projesi Levent'te Yükseliyor!
  Özbaş Yapı

  Hybrid Levent Projesi Levent'te Yükseliyor!

  Kentsel dönüşüm projesi kapsamında hayata geçirilecek olan Levent Hybrid projesi Özbaş Yapı tarafından inşa edilecekİstanbul Avrupa Yakası’nda yer alacak olan Hybrid Levent projesi Özbaş Yapı imzası i...

daha fazla yükle

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer