|   |  Özbek İnşaat Firması
Özbek İnşaat

Özbek İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1973

  • Proje Sayısı : 1

Özbek İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Özbek İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Özbek İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Özbek İnşaat Hakkında

BİZİ TANIYIN.

Şirket kurucumuz İlyas Özbek Ankara Devlet Mühendislik Mimarlık Akademisi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur.

Devlet memurluğu ve şantiye şefliği görevlerinde bulunmasının ardından, sektördeki yanlış imalat ve proje hatalarını görüp “daha iyi ne yapabilirim” vizyonu ile yola çıkan İlyas Özbek, 1973 yılında Özbek İnşaat ‘ı kurmuştur.

Takip eden yıllarda bu anlayış kendini üretilen yapılarda göstermiş olup birçok taahhüt proje, köprü, yol, iş merkezi sulama kanalları projelerini inşa etmiştir.

90’lı yıllara gelindiğinde Türkiye’nin nitelikli konut ihtiyacının artmasıyla birlikte, konut sektöründeki yatırımlarına hız veren firmamız günümüze kadar bir çok ödülle onurlandırılmış ve onaylanmıştır.

Günümüzde ise edindiğimiz yüzbinlerce m2 lik inşaat tecrübemizle ve aramızda bulunan ikinci kuşak yöneticilerimizle güncel teknolojiyi kullanarak "yapmak için değil yaşamak için", ülke ekonomisine değer katan, yatırımcısına daima kazandıran projelere imza atmaya devam edecektir.

Telefon: 0224 452 0444
Gsm: 0532 282 8958
Email: info@ozbekinsaatas.com
Adres: Kültür Mh. Derya Sk. No:42/A Nilüfer, Bursa

Özbek İnşaat Projeler Haritası

Özbek İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.