|   |  Özbek İnşaat Firması
Özbek İnşaat

Özbek İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1984

  • Proje Sayısı : 1

Özbek İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Özbek İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Özbek İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Özbek İnşaat Hakkında

ÖZBEK İNŞAAT FİRMA TARİHÇESİ 

1984 yılında başlayan inşaat faaliyetlerimiz; 1991 yılında ÖZDEMİR İNŞAAT SAN. ve TİC. A.Ş. ile çeşitli illerimizde gerçekleştirdiğimiz projelerle devam etmiştir. 

2002 yılında kurulan ÖZBEK İNŞAAT, inşaat sektöründe hem alt yapı hem üst yapı alanında çalışmalar yaparak kendini kanıtlamış bir firmadır. Kısa sürede hızla gelişip büyüyen ve bu büyümeyi istikrarla sürdüren firmamızı, daha da ileriye taşımak için özveriyle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Kamu ve özel sektörde üstlenmiş olduğumuz işleri zamanında, kaliteli ve başarılı bir şekilde teslim ederek müşterilerimizin memnuniyetini kazanmış durumdayız.

ÖZBEK İNŞAAT olarak bizler, müşterilerimizin dilek ve beklentilerinin çalışma anlayışının ayrılmaz bir parçası olduğuna inanmış, yüzde yüz müşteri memnuniyeti felsefesini kendisine ilke edinmiş bir firma olarak işimize her zaman hassasiyet ve ehemmiyetle yaklaşarak hizmet vermekteyiz.

VİZYONUMUZ 

Özbek İnşaat olarak faaliyet gösterdiğimiz inşaat sektöründe kaynaklarımızı en etkin biçimde kullanarak ve kaliteli ürünler geliştirerek müşteri memnuniyetine odaklı bir kurum olmayı hedeflemekteyiz.

Kamu ve özel sektör alanında yaptığımız tüm  hizmetlerimizde, teknik  ve  eğitimli  personelimiz  ile  müşteri  memnuniyetini, kalitemizi ön planda  tutarak sürekli iyileşme çerçevesinde sektörümüzde  Türkiye  ve  dünyanın öncü kuruluşları arasında  olmayı  amaç edindik. Firmamız, verimli ve etkin iş anlayışıyla başarısına başarı katmaya  ve  büyümeye devam ederek sektörde hakettiği  yere ulaşacaktır.

MİSYONUMUZ

Konumu ne olursa olsun tüm Özbek İnşaat çalışanları, sektörünün kalite çıtasının en üst düzeye çıkarılmasına kendi çaplarında azami katkı sağlayarak, deneyim ve güler yüzlü hizmet de başta olmak üzere her koşulda müşteri memnuniyeti sağlamayı ve kurumlarını sayılı mühendislik kurumları arasına getirmeyi kendilerine misyon edinmişlerdir.


ÖZBEK İNŞAAT KALİTE POLİTİKAMIZ 

Firmamız;
 
Kamu ve özel sektör alanında yaptığımız tüm  hizmetlerimizde, teknik  ve  eğitimli  personelimiz  ile  müşteri  memnuniyetini, kalitemizi ön planda  tutarak sürekli iyileşme çerçevesinde sektörümüzde  Türkiye  ve  dünyanın öncü kuruluşları arasında  olmayı  amaç edindik.

Firmamız, verimli ve etkin iş anlayışıyla başarısına başarı katmaya ve  büyümeye devam ederek sektörde hakettiği  yere ulaşacaktır.

ÖZBEK İNŞAAT HİZMETLERİMİZ 

ALTYAPI ÇALIŞMALARI

Atık Su Ana Boru Hatları
Atık Su Şebekeleri
Drenaj Sistemleri
Havaalanı Tesisleri Altyapıları
İçmesuyu Boru Hatları
İçmesuyu Şebekeleri
Isale Hatları
Kanalisazyon Boru Hatları
Kanalizasyon Sistemleri
Kanallar
Kentsel Altyapı
Pist
Apron ve Taksiroadlara ait Altyapilar
Su ve Atık su Şebekeleri
Yagmur suyu Şebekeleri
Sulama Kanalları
Sulama ve Drenaj Sistemleri
Tarama ve Dolgu İşleri
Yagmur Suyu Boru Hatları
Toplu Konutlara ve Kooperatiflere ait Altyapılar

ÜSTYAPI ÇALIŞMALARI

Alışveriş Merkezleri
Anahtar Teslimi Projeler
Bakım Onarımlar
Çevre Düzenlemeleri
Betonarme Bina İnşaatları
Camii İnsaatları
Her Tip Çelik Yapılar
Dekorasyon
Endüstriyel Tesisler
Eski Evlerin Restarosyonu
Hafriyat
Hangar ve Atölyeler
Hastaneler ve Sağlık Yapıları
Havaalanı Tesisleri
Okullar
Üniversiteler
Organize Sanayi Bölgeleri
Sanayi Tesisleri
Otopark İnşaatları
Kültür Merkezleri İnsşaatları
Spor Tesisleri
Ticari Yapılar ve Yol İnşaatı

Telefon: 0216 443 7784
Fax: 0216 443 7785
Email: info@ozbekinsaat.net
Adres: Kısıklı Mah. Ferah Cad. No:1/4 Büyük Çamlıca Üsküdar İstanbul

Özbek İnşaat Projeler Haritası

Özbek İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.