|   |  Özbilgin inşaat Firması
Özbilgin inşaat

Özbilgin inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1973

  • Proje Sayısı : 1

Özbilgin inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Özbilgin inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Özbilgin inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Özbilgin inşaat Hakkında

Hakkımızda
 

Özbilgin inşaatın temeli 1973 yılında Ankara’da merhum MEHMET BİLGİN tarafından atılmıştır.1980 yılına kadar Ankarada bir çok proje tamamlanarak sahiplerine teslim edilmiştir.1980 yılında Alanyada faaliyetine başlayan ve halen büyük bir özveriyle çalısmalarına devem eden Özbilgin İnsşaat ;

Kalite, güven ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı hedefleyen şirket felsefemizle  yeni projeler üretmeye devam etmektedir.

Özbilgin İnşaat yapmış olduğu tüm inşaatlarında yüksek kalite standartlarından,kaliteli servisinden asla taviz vermemiştir.Bitirilmiş olan müşterilerimize sorunsuz olarak teslim edilmiş olup,müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmayı ilke edinmiş olan firmamız,bundan önceki projelerinde olduğu gibi bundan sonraki prolerinde aynı çizgisini devam ettirecektir. Özbilgin inşaat sizlere yüksek kalite standartlarında güvenli ve huzurlu yaşam alanları sunmaya devam edecektir.
 
Kaliteyle birleşen konutlarımız ile hayallerinizi inşa ederken yalnız bir ev değil kaliteli bir yaşam felsefesi sunmaktayız.                                                                                               
Müşterimizin ihtiyaç ve beklentilerini kalite ile birleştirirken modern mimari ve mühendisliğin prensiplerinden ve verdiğimiz sözlerden vazgeçmediğimiz gibi genç ve dinamik ekibimizle teknolojinin sunduğu olanaklardan en üst düzeyde yararlanıyor ve gelişmeleri yakından takip ediyoruz.

Sizlerde geleceğe dönük iyi bir yatırım yapmak,yada güvenilir ve huzur ortamındaki bir yuvaya sahip olmak istiyorsanız....

Tel: 0242 519 3811
Fax: 0242 519 3812
Email: info@ozbilgininsaat.com.tr
Adres: Kızlar Pınarı Mahallesi. Güzeloğlu Sokak. CityLight Ap. 7/5 Antalya / Alanya

Özbilgin inşaat Projeler Haritası

Özbilgin inşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.