|   |  Özbulutlar İnşaat Firması
Özbulutlar İnşaat

Özbulutlar İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 2004

  • Proje Sayısı : 2

Özbulutlar İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Özbulutlar İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Özbulutlar İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Özbulutlar İnşaat Hakkında

HAKKIMIZDA

ÖZBULUTLAR İNŞAAT

Ülkemizin sürekli gelişim ve değişim gösteren sektörlerinden biri olan inşaat alanındaki artan iş hacmine bağlı olarak deneyimli personelimizle kaliteli ve güvenilir , hizmet sunmak amacıyla şirketimize her geçen gün kendini yenileyerek , sağlam adımlarla ilerlemektir.

Şirketimizin bu gelişim ve değişimlerin , sadece takipçisi olmadığı , aynı zamanda bu alanda öncü şirket olma yolundaki çabaları sonuç vermiş ;2004 yılında , şahıs işletmesini , tüm aktif ve pasifiyle devrederek ; ÖZBULUTLAR İNŞAAT TAAHHÜT EMLAK NALBURİYE SAN. DIŞ. TİC. LTD. şirketini kurmuş sektördeki yerini sağlamlaştırmıştır.

Alanında uzman kadrosu , yüksek kalite anlayışı ve vazgeçilmez güven ilkesine bağlı kalarak , şirketimizin yakalamış olduğu bu büyüme ivmesini ve başarıyı , daha ileriye taşımak adına çalışmaktır.

Bu başarının sürekliliği için ;- Değişen sektör beklentilerine hızlı bir şekilde cevap verebilmek amacıyla devamlı iyileşme faaliyetlerini etkin olarak sürdürmek.

Kaliteli hizmet sunmak amacıyla , tedarikçi ve taşeronlarımızın kalitesini yükseltmeye teşvik etmek.
Performansımızı ve rekabet gücümüzü en üst seviyeye çıkarmak esas hedeflerimizdir.

Telefon: 0282 726 1672
Fax: 0282 726 1672
Email: info@ozbulutlarinsaat.com
Adres: G.M.K.P Mah. Narin Caddesi No: 24 Çerkezköy / Tekirdağ

Özbulutlar İnşaat Projeler Haritası

Özbulutlar İnşaat Projeleri

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.