|   |  Özcan Yapı Firması
Özcan Yapı

Özcan Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 1975

  • Proje Sayısı : 1

Özcan Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Özcan Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Özcan Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Özcan Yapı Hakkında

Temelleri 1975 yılında, İnşaat Yüksek Mühendisi Ali Özcan tarafından atılan Özcan Yapı Üretim Sanayi ve Ticaret AŞ, kamu sektörüne yönelik hizmetler vermek üzere kurulmuştur.
 
Kuruluş amacımıza paralel olarak, gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında bir çok otoyol, baraj ve viyadük gibi büyük ölçekli altyapı işlerini başarıyla yaptık ve yapmaya devam ediyoruz.
 
Tüm bu projelerin yanında, 41 yıllık tarihimizde, sadece altyapı işleriyle kendimizi sınırlamadık. İstanbul?da ?Sedeftepe Evleri? adıyla toplu konutlar, Ayvalık?ta villalar, Özbekistan?da iş merkezleri ve yine villalar yaptık.
 
Ve şimdi de, bulunduğu bölgede özellikleri sebebiyle eşi bulunmayan ?Sedeftepe Vadi Evleri? projemizle İzmir Bornova?da karşınıza çıkıyoruz.
 
Sizleri en kısa zamanda; inşaatı tamamlanmış, oturuma hazır projemizi ve örnek dairemizi yerinde görmeye davet ediyoruz.
 
Saygılarımızla,
Özcan Yapı Üretim Sanayi ve Ticaret AŞ

Tel: 0216 327 5410
Fax: 0216 327 5816
Email: ozcan@ozcangroup.com.tr
Adres: Acıbadem Caddesi Tibaş İbrahimağa Konutları C1 / B Blok 81010 İstanbul / Kadiköy

Özcan Yapı Projeler Haritası

Özcan Yapı Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.