|   |  Özçelik inşaat Firması
Özçelik inşaat

Özçelik inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1990

  • Proje Sayısı : 1

Özçelik inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Özçelik inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Özçelik inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Özçelik inşaat Hakkında

Kurumsal

Biz kimiz ?
 
1990 dan itibaren inşaat sektörünün içinde olan, şirket kuruluş aşamasına kadar bir çok projeye öncülük ederek ve bir çok projeyi yöneterek adından söz ettiren fevzi çelik, 11.10.1994 tarihinde Özçelik inşaat sanayi ve ticaret ltd. Şti.’ni kurmuştur.  
 
Şirketimiz, inşaat, ithalat, ihracat sanayi ve ticaret alanlarında faaliyet göstermek amacı ile Cumhuriyet mah. Kazım Karabekir cad. No:85 Küçükçekmece adresinde kurulmuştur.
 
İnşaat sektöründe 17 yıllık deneyime sahip tecrübeli mimar ve mühendis kadrosundan oluşan Özçelik inşaat profesyonel yaklaşımlarıyla, geniş iş yelpazesi, ekip ve ekipman zenginliğiyle her çeşit yapıyı hızlı ve kaliteli bir şekilde tamamlar.
 
Ülkemize hizmet etmek ve istihdam alanları yaratmak amacı ile genç ve dinamik personeli ile yeni projeler yaratmak için ilkeli bir çalışma ve üretim politikası izleyen Özçelik inşaat, sektöründe bir marka olmayı hedeflemektedir.
 
Şirketimizin merkezi: cumhuriyet mah. Dr. Sadık ahmet caddesi no:85/b Küçükçekmece – İstanbul, Şube: Fulya 19 mayıs mahallesi 19 mayıs caddesi Ahçılar sokak no:14 Şişli - İstanbul adresinde faaliyet göstermektedir.
Şirketimizin faaliyet alanları mühendislik, plan proje, kat karşılığı inşaat yapımı, hafriyat, yol yapımı, altyapı çalışmaları, her nevi gayrimenkul alım-satımı ve Şişli - Fulya adresinde katlı otopark işletmeciliği olarak sıralanabilir.

Şirketimizin İstanbul - Ümraniye Çakmak mahallesinde, Küçükçekmece merkezde, Sefaköy, Tepeüstü, Cumhuriyet, Yeşilova, Kanarya  mahallelerinde, Şişli - Fulya mahallesinde ve Adapazarı deprem evleri olmak üzere bitirmiş olduğu projeler mevcuttur. Halen devam etmekte olan Küçükçekmece mevkiinde 140 dairelik ve proje aşamasında olan 90 dairelik inşaatlarımız,Kağıthane-Görsel mah.mevkiinde 25 dairelik ve proje aşamasında olan 12 dairelik inşaatlarımız ile sektörde adımızdan söz ettirmeye devam etmekteyiz.

Şirketimizin misyonu ve amacı güvenli ve sağlam iyi projeler gerçekleştirerek, sizlere daha iyi hizmet verebilmektir.

YENİ YAŞAM ÇİZGİNİZ.

Telefon: 0212 579 1006
Telefon: 0212 579 1016
Fax: 0212 580 2186
Email: info@ozcelikyapiinsaat.com
Adres: Cumhuriyet Mahallesi Dr. Sadık Ahmet Caddesi No:85/B Küçükçekmece / İSTANBUL

Özçelik inşaat Projeler Haritası

Özçelik inşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.